Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Gap Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için Devlet Su İşleri tarafında yapılmış olan bu misafirhanede hem Şanlıurfa şehrini doyunca gezmenize hemde uygun fiyatlı konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi, Şanlıurfanın göbeğinde yer alan bir misafirhane olmakla birlikte Şanlıurfa Polisevi karşısında yer almaktadır. Şanlıurfa Öğretmenevi odalarında televizyon, lavabo, banyo, klima, mini buzdolabı, gardrop ve şifoniyer bulunmaktadır.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde güzel yemeklerin olduğu bir misafirhane olmakla birlikte oldukça lezzetli yemekler yapan bir aşçıya sahiptir.

Şanlıurfa’da Gezilecek Yerler;

  • Balıklıgöl
  • Göneklitepe
  • Hz. İbrahim Mağarası
  • Gümrük Hanı
  • Hz. Eyüp Sabır Makamı
  • Halil-ür Rahman Camisi
  • Şanlıurfa Kalesi

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Gap Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0414 317 50 00  (Dahili 5555 veya 5666) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Gap Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak  Hamidiye Mahallesi, Emniyet Caddesi Üzeri (İl Eminyet Müdürlüğü Karşısı – Polisevi Karşısı) Haliliye/Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Ortalama Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriŞanlıurfa Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tam fiyat kalite performans yeri. Yeri çok merkezi. Memura 2 kişilik oda 130 lira. Odaların ısınması soğuması iyi. Odalar ferah. Kahvaltı 30 lira ve yeterli. 3 yıldızlı otel gibi düşünüp ona göre kıyaslamak gerekir. Beğendim.
Şanlıurfa’da temiz nezih aile ile kalınabilecek bir yer. Gelecek olan kişiler önceden rezervasyon yaptırmalı. Odalar iki kişilik içinde banyosu var. Klimaya benzer bir ısıtma soğutma sistemi bulunuyor. Dört yıldızlı otel konforunda. Bina içinde bir restoran ve birde dinlenme alanı bulunuyor.
Çok güzel bir misafirhane. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Bir çok otel ve misafirhaneye göre çok çok iyi. 4 yıldızlı otel gibi odalar temiz, nehiz ve geniş. Aile de rahat kalınabilir. Ayrıca kahvalti ve aksam yemeği var fakat ücretini ayri ödüyorsunuz.
Oda temizdi. Misafirhane büyük. Çok fazla lüks düşkünü değilseniz memnun edecektir. Yemek olarak Urfa içinde yediğimiz için herhangi bir yorum yapamayacağım.
Fiyat performans gayet iyi kahvalti ekstra 17 lira ama kisi basi günlük 65 lira olduğu için çok iyi fiyat temizlik standartt misafirhane .
DSİ misafirhaneleri gerçekten hem temiz, hem de uygun bir konaklama yeri. Ayrıca yemekleri çok kaliteli ve lezzetli..👌
Merhaba bu yaz doğu gezimizde Urfa da kaldığımız ve çok memnun kaldığımız bir yer. Özellikle Cengiz bey güler yüzüyle bizimle çok ilgilendi. Tekrar gelmek istiyoruz en kısa sürede.
Tavsiye ederim güzel, nezih bir yer personelden ve kaldığımız yerden çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim hesaplı , güvenli bir mekan.
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

7 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir