Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Gap Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için Devlet Su İşleri tarafında yapılmış olan bu misafirhanesi Şanlıurfa’da merkezine bulunana Halileye Merkez ilçesinde yer almakta olup, şehrin tam göbeğinde yer alan bir konumda yer almaktadır. Rota üzerinde yer alması sebebiyle tercih sebebi olan ve aynı zamanda kendisine olan ilgi ve alakanın en üst düzeyinde yer aldığı misafirhanelerin başında gelmektedir.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi, Şanlıurfanın göbeğinde yer alan bir misafirhane olmakla birlikte Şanlıurfa Polisevi karşısında yer almaktadır. Şanlıurfa Öğretmenevi odalarında televizyon, lavabo, banyo, klima, mini buzdolabı, gardrop ve şifoniyer bulunmaktadır.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde güzel yemeklerin olduğu bir misafirhane olmakla birlikte oldukça lezzetli yemekler yapan bir aşçıya sahiptir.

Şanlıurfa gibi Kadim bir şehrin birbirinden güzel gezilecek alanlarının olmasının yanında çekici ve beğenilen güzelliklere ev sahipliği yapmakla birlikte bilinen en eski Göbeklitepe’yi de görmenize olanak sağlamaktadır.

Şanlıurfa’da Gezilecek Yerler;

 • Balıklıgöl
 • Göneklitepe
 • Hz. İbrahim Mağarası
 • Gümrük Hanı
 • Hz. Eyüp Sabır Makamı
 • Halil-ür Rahman Camisi
 • Şanlıurfa Kalesi

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Gap Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0414 317 50 00  (Dahili 5555 veya 5666) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Gap Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak  Hamidiye Mahallesi, Emniyet Caddesi Üzeri (İl Eminyet Müdürlüğü Karşısı – Polisevi Karşısı) Haliliye/Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Ortalama Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2023 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)357 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2023 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)561 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)612 TL
Suit Oda (1 Kişilik)714 TL
Suit Oda (2 Kişilik)816 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)306 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)260 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)229 TL

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriŞanlıurfa Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tam fiyat kalite performans yeri. Yeri çok merkezi. Memura 2 kişilik oda 130 lira. Odaların ısınması soğuması iyi. Odalar ferah. Kahvaltı 30 lira ve yeterli. 3 yıldızlı otel gibi düşünüp ona göre kıyaslamak gerekir. Beğendim.
Şanlıurfa’da temiz nezih aile ile kalınabilecek bir yer. Gelecek olan kişiler önceden rezervasyon yaptırmalı. Odalar iki kişilik içinde banyosu var. Klimaya benzer bir ısıtma soğutma sistemi bulunuyor. Dört yıldızlı otel konforunda. Bina içinde bir restoran ve birde dinlenme alanı bulunuyor.
Çok güzel bir misafirhane. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Bir çok otel ve misafirhaneye göre çok çok iyi. 4 yıldızlı otel gibi odalar temiz, nehiz ve geniş. Aile de rahat kalınabilir. Ayrıca kahvalti ve aksam yemeği var fakat ücretini ayri ödüyorsunuz.
Oda temizdi. Misafirhane büyük. Çok fazla lüks düşkünü değilseniz memnun edecektir. Yemek olarak Urfa içinde yediğimiz için herhangi bir yorum yapamayacağım.
Fiyat performans gayet iyi kahvalti ekstra 17 lira ama kisi basi günlük 65 lira olduğu için çok iyi fiyat temizlik standartt misafirhane .
DSİ misafirhaneleri gerçekten hem temiz, hem de uygun bir konaklama yeri. Ayrıca yemekleri çok kaliteli ve lezzetli..👌
Merhaba bu yaz doğu gezimizde Urfa da kaldığımız ve çok memnun kaldığımız bir yer. Özellikle Cengiz bey güler yüzüyle bizimle çok ilgilendi. Tekrar gelmek istiyoruz en kısa sürede.
Tavsiye ederim güzel, nezih bir yer personelden ve kaldığımız yerden çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim hesaplı , güvenli bir mekan.

Şanlıurfa ve İlçeleri Arasındaki Mesafeler

 • Şanlıurfa ↔ Akçakale 51.3 km.
 • Şanlıurfa ↔ Birecik 74.2 km.
 • Şanlıurfa ↔ Bozova 32.8 km.
 • Şanlıurfa ↔ Ceylanpınar 116.5 km.
 • Şanlıurfa ↔ Eyyübiye 2.4 km.
 • Şanlıurfa ↔ Halfeti 82.8 km.
 • Şanlıurfa ↔ Haliliye 79.8 km.
 • Şanlıurfa ↔ Harran 38.2 km.
 • Şanlıurfa ↔ Hilvan 49.1 km.
 • Şanlıurfa ↔ Karaköprü 5.5 km.
 • Şanlıurfa ↔ Siverek 81.1 km.
 • Şanlıurfa ↔ Suruç 37.8 km.
 • Şanlıurfa ↔ Viranşehir 86.6 km.

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Şanlıurfa Gap Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 7 yorum

 1. 1. Şehir merkezine çok yakın istediğiniz hizmeti ve ürünü 500 metre ye kadar mesafede bulabilirsiniz.
  2. Misafirhane odaları hizmeti karşılıyor. Temizliği iyi derecede, (Kanatlı ve yürüyen canlılar için ilaçlama sık sık yapılmalı. 02 Nisan da kaldım, 1 yürüyen ve 3 kanatlı haşare ile mücadele ettim)
  3. Yemek siparişini akşam için 14.00 a kadar resepsiyona bildiriniz.
  4. Personel güler yüzlü ve ilgili teşekkürler
  5. Aracınız için yeterli ve güvenli park alanı mevcut
  6. Ben 80 ₺ den kaldım kişi başı çift kişilik odada

  Yanıtla
 2. 4 gece kaldık. Ülke genelindeki bir çok öğretmenevine göre daha yeni ve temizdi.
  Ama yine de bakıma ihtiyacı vardı.
  Oda büyüklükleri ve sıcaklığı bayaaaa iyiydi.
  Sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz üstünüze biley almadan bile yatabilirsiniz.

  Yanıtla
 3. Tam fiyat kalite performans yeri. Yeri çok merkezi. Memura 2 kişilik oda 130 lira. Odaların ısınması soğuması iyi. Odalar ferah. Kahvaltı 30 lira ve yeterli. 3 yıldızlı otel gibi düşünüp ona göre kıyaslamak gerekir. Beğendim.

  Yanıtla
 4. Kamu personellerine günlük 110 TL. İki yataklı odada kaldım gayet kullanışlı. Dolaplar yeterli, temiz; sabun, kurutma makinesi, havlu gibi eşyalar var. Yemek var ama ücrete dahil değil.

  Yanıtla
 5. 2019 Yılı Ramazan Bayramında 4 gün kaldık. Oda çok temiz ve ferahtı. Kahvaltı güzeldi. Öğlen ve akşam yemeklerini dışarıda yediğimiz için o konuda fikrimiz yok. Çalışanlar yardımsever ve güleryüzlü.

  Yanıtla
 6. Odalar temiz ve yeterince geniş,personel güler yüzlü ve ilgili,konum olarak gayet güzel bir yerde,Fiyat olarak gayet uygun,Bir dahaki sefere tekrar tercih edermiyim?Kesinlikle evet!

  Yanıtla
 7. Şanlıurfa’da temiz nezih aile ile kalınabilecek bir yer. Gelecek olan kişiler önceden rezervasyon yaptırmalı. Odalar iki kişilik içinde banyosu var. Klimaya benzer bir ısıtma soğutma sistemi bulunuyor. Dört yıldızlı otel konforunda. Bina içinde bir restoran ve birde dinlenme alanı bulunuyor.

  Yanıtla

Yorum yapın