Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Oldukça güzel bir tatil geçirmeniz amacıyla hazırlanmış olan Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi yada diğer adıyla Karakum İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri güzel plajı sahili ve mükemmel bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Birbirinden güzel odalarının yanında deneyimli personelleri ve uygun fiyatlı konaklama imkanları ile her daim konaklama imkanı sunmaktadır.

Kamu personellerinin vede sivil vatandaşların genellikle tercih ettiği misafirhanelerden biri olmaktadır. Güzel odalarının yanında tertemiz olanakları ilede sizi kendine hayran bırakmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Sinop il özel idaresi Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Sinop İl Özel İdaresi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0368 261 18 99 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sinop İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ada Mahallesi, Bahadır Caddesi, No:14 Merkez – Sinop adresinde yer almaktadır.

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konumu Nerede

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Mükemmeldende öte bir yer resepsiyondaki Alperen Bey müthiş ilgi ve alaka gösterdi. Temizlik görevlisi ablalar bu nasıl bir hizmettir hayatımda gittiğin bütün yerlerden 5 yıldızlı otellerden bile temiz bir hizmet veriyorlar gerçekten bravo.Super bir tatil geçirdik herkese tavsiye ederim💓
Evler çok güzeldi Her şey çok güzeldi manzarası bir yana kuşların sesi huzurlu bir bayram öncesi tatili oldu. ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim resepsiyondaki arkadaşlara özellikle Alperen kardeşime ilgi ve alakasi için ayrıca teşekkür ederim. Teşekkürler.
Her şey çok hüzeldi manzarası bir yana huzurlu bir bayram tatili oldu tv çalışmıyordu onardılar soba istedik verdiler ilgi ve alakalrından dolayı çok teşekkürler
Kaldığımız evden çok memnun kaldık. Heryeri güzelce temizlenmişti. Ferah sakin biryer. Plajına gelirsek denizin içi kayalarla dolu yüzemedik resmen kayalar yüzünden. Bunu görmezden gelirsek gidip rahatça konaklanacak biryer. 🤗 Orda konaklayıp bakşa plajları tercih edebilirsiniz🤗
Tatil için ortalama bir yer. Evler uygun ideal denizi taşlık sakin bir yer. Kaliteyi yükselten resepsiyondaki görevli Alperen Beye güler yüzü, müşterilere olan ilgi alakası ve iş disiplininden dolayı teşekkürler.

Sinop Karakum İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Resimleri Fotoğrafları

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Sinop İl özel idaresi sosyal tesisleri Misafirhanesi Adresi, Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefonu, Sinop İl Özel İdaresi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın