Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Sinop Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Sinop Karayolları Misafirhanesi
Sinop Karayolları Misafirhanesi
4.2/5 - (11 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Sinop Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Sinop Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Sinop Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Sinop ilinin Merkez köylerinden biri olan Ordu Köyünde bulunan ve Karayolları 78. Şube Şefliğine bağlı Sinop Karayolları Misafirhanesi tam anlamıyla bir tatil köyü gibi hizmet vermektedir. Denizinin güzelliği, Denizinin yanındaki sahil yolları ile huzur ve keyifli bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Sıklıkla tercih edilmesinin yanında herkesin aylar öncesinden arayarak rezervasyon yaptırmak istediği misafirhanelerden biri olmaktadır.

Sinop Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Sinop Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Sinop Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0368 271 53 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sinop Karayolları Misafirhanesi Adresi

Sinop Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Sinop Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ordu Köyü Merkez – Sinop adresinde yer almaktadır.

Sinop Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sinop Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Sinop Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Temiz. uyumak için yeterli. yemek yok fiyat ucuz
Çok temiz manzaralı deniz kenarında bakımlı bir yer
Çok güzel manzarası ve denizi var…

Sinop Karayolları Misafirhanesi

Sinop Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Sinop Misafirhaneleri, Sinop Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Sinop Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir