Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Tekirdağ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Tekirdağ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Tekirdağ Maliye Misafirhanesi hakkında, Tekirdağ Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesinde faaliyet gösteren Tekirdağ Maliye Misafirhanesi 5 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Oldukça güzel ve etkili bir misafirhane deneyimi sağlayan Şarköy Maliye Misafirhanesi her daim etkili bir misafirhane deneyimi ile güzel bir şekilde konaklama imkanı sunmaktadır.

Tekirdağ Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Tekirdağ Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0282 264 12 66 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Adresi

Tekirdağ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Tekirdağ Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İstiklal Mahallesi, Marmara Caddesi, No:3 Şarköy – Tekirdağ adresinde yer almaktadır.

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTekirdağ Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

 

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Not: Yorum Şimdilik bulunmamıştır.

Tekirdağ Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Tekirdağ Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Tekirdağ Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Tekirdağ Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir