Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde faaliyet gösteren İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi toplamda 26 odada 52 çift kişlik yatak sayısı ve 4 adet tek kişilik yatak sayısı ile hizmet sunmaktadır.

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi deneyimli personellere ev sahipliği yapan bir misafirhane olmakla birlikte merkezi konumu sayesinde sıklıkla tecih edilmektedir. Oda fiyatlarının oldukça uygun olması sebebiyle hem kamu personellerinin hemde sivil vatandaşların tercih ettiği misafirhanelerden olmaktadır.

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi denize yakın bir mesafede bulunmakla birlikte Beşiktaş cadde üzerinde bir çok mekana yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Beşiktaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Beşiktaş Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Kahvaltı Hizmeti
 6. Banyo
 7. Lavabo

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Beşiktaş Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0212 236 65 21 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Adresi

İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Beşiktaş Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yıldız Mahallesi, Çırağan Caddesi, No:75 Beşiktaş – İstanbul adresinde yer almaktadır.

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Konumu Nerede

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Konaklama Yorumları

İstanbul da konaklamanız için temiz, Güleryüz ne ararsanız bulabileceğiniz bir mekan.. Beşiktaş da cadde üzerinde gideceğiniz bir çok yere yürüme mesafesinde…
Çok güler yüzlü ekip ve gayet temiz di çok keyif aldım rahatlıkla tekrar konaklamak isteyeceğim bir misafirhane konum olarak süper ekip olarak da öyle herşey için teşekkür ederim.
Öncelikle çalışanlara çok tşk etmek istiyorum ,hepsi birbirinden değerli insanlar ,bina eski bir bina ama huzurla güvenle kalınabilecek bir yer.. tekrar tşkler
Odalar temiz, personel çok ilgili, iskeleye yakın olduğu için ulaşım kolay.
Odalar eski ama temizlik ve ısınma konusunda asla sorun yaşamadık. Birkere manzarası çırağan ile aynı daha ne isterki insan 🤗 midyeci ahmete çok yakın. Tabiki konum olarak söylememe gerek yok mükemmel yerde ve fiyatı otellere göre bayagı uygun

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri İstanbul Beşiktaş Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Beşiktaş Misafirhaneleri, Beşiktaş Sgk Misafirhanesi Telefonu, Beşiktaş Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın