Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Tunceli Merkezde faaliyet gösteren Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi eski ismi Köy Hizmetleri Misafirhanesi olarak bilinmektedir. Elazığ Yolu üzerinde bulunan Misafirhane oldukça güzel görüntülü, ağaçların yeşilliklerin içerisinde bulunmaktadır.

Odalarını ilk olarak ele alırsak güzel ve büyük ferah odalara sahiptir. Odalarının içerisinde banyosu, lavabosu gibi ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmıştır. Kablosuz yüksek hızlı interneti ile internet ihtiyaçlarınızada çözüm bulabileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Kamu personellerinin sıklıla tercih ettiği, yol güzergahında bulunduğundan dolayı, gece yorgunluğunu atmak isteyenlerinde sıklıla tercih ettiği misafirhanelerden olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Tunceli il özel idaresi Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Tunceli İl Özel İdaresi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0428 212 10 28  veya 0 428 213 22 97  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tunceli İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi, Tunceli Elazığ Yolu Üstü, Merkez – Tunceli adresinde yer almaktadır.

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konumu Nerede

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok sıcak bir aile ortamı, otel konforu beklemeyin ama Fiyat performans olarak bedavadan az pahalı. Sabah kahvaltisi öğlen ve akşam yemeği yok. Virajlı yollarda sonra pahabicilmez bir mola oldu. Polis evine gidip yemek yiyebilirsiniz. Market yok, gelirken suyunuzu ve ihtiyaç olan malzemelerinizi getirin. Çok acil ihtiyaclar için karşısında tekel büfe mevcut. İl özel idaresi misafirhanesi diye yazıyor. Google de İsmi eski kalmış.
Temiz bir yer sıcak suyu da var ve çalışanlar çok sıcak kanlı tavsiye ederim
Uygun fiyat gülen gözler temiz odalar. Yeterliydi bence.
Her ihtiyacınız düşünülmüş odada kurutma makinesi televizyon buzdolabı kardirop dahasi gayet konforlu ve temiz bir yer tavsiye ediyorum
Bir misafirhane için yeterli. Sıcak su var, odalarda temiz. Televizyonda gayet iyi kanallar ve odalar sıcak. Gece rahat uyunacak bir yer. Daha yakın yerlerde yemek yiyecek bir yerin olmaması handikap. Teşekkürler
Ödediğimiz bedele göre gayet uygun fiyatlı ve güler yüzlü personele sahip, tavsiye ederim.

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Tunceli İl özel idaresi sosyal tesisleri Misafirhanesi Adresi, Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefonu, Tunceli İl Özel İdaresi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın