Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Adana Tayem Misafirhanesi

Adana Tayem Misafirhanesi

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Adana Zirai Üretim İşletmesi Tarımsal Yayım ve Hizmetiçi Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Adana Tayem Misafirhanesi olarak hizmet sunmaktadır.

Adana Tayem Misafirhanesi yeşilliklerin huzurun ve yenilenmiş odaları sayesinde kendisinden oldukça söz ettiren bir misafirhane olmaktadır. Msiafirhanede konaklayanların bir daha konakladığı ve beğenme oranının oldukça yüksek olduğu bir misafirhane olmaktadır.

Adana Tayem Misafirhanesi  toplamda 71 kişilik kapasitesi ile gelen misafirlerin konaklama ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda spor salonu ve sauna hizmeti ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Adana Tayem Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Adana Tayem Misafirhanesi Fiyatları, Adana Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Adana Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Adana Tayem Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Adana Tayem Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Adana Tayem Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Adana Tayem Misafirhanesi Telefonu 0322 344 1645 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adana Tayem Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Adana Tayem Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Adana Tayem Misafirhanesi Adresi Mithat Özsan Bulvarı Köprülü Mahallesi PK128 01230 YÜREĞİR/ADANA adresinde yer almaktadır.

Adana Tayem Misafirhanesi Konumu Nerede

Adana Tayem Misafirhanesi Yorumları

Odalar geniş ve temiz. Havlu şampuan su ketıl gibi şeyler odada mevcut. Odanın tüm duvarları tahta bu yüzden eski ve otantik bir görünüşü de var. Aile olarak rahatlıkla kalabilirsiniz
Bir gece konakladık. Şehir merkezine 5 km mesafesinde yer alıyor. Taksi ile 50 tl civarı tutuyor. Oda tertemiz, bence şehirdeki bir çok otelden daha iyi. Telefonla aradığımızda çok yardımcı oldular. Odada tv, su ısıtıcısı dolap herşey mevcut. Çok memnun kaldık.
Çok güzel bir misafirhane Düzenli ve çok temiz Fiyatı da gayet uygun Çok ama çok memnun kaldım Herşey için çok teşekkürler Gidilmesi gereken bir misafirhane☺️
15 Eylül günü akşamı misafir olarak bir gece kaldım. Çok temiz ve sakindi, ayrıca personelinde çok kibar davrandılar. Bundan sonra Adana’ya çok geleceğim, inşallah ailem ile beraber kalacağız.
Odalar otel odası gibi temiz ve bakımlı. Bir kaç defa kaldım beğendim. Odada mini buzdolabı, TV, su ısıtıcısı, klima, yedek yorgan her şey vardı.

Adana Tayem Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Adana Tayem Misafirhanesi Adana Tayem Misafirhanesi Adana Tayem Misafirhanesi
Adana Tayem Misafirhanesi Adana Tayem Misafirhanesi Adana Tayem Misafirhanesi Adana Tayem Misafirhanesi Adana Tayem MisafirhanesiAdana Tayem Misafirhanesi

Adana Tayem Misafirhanesi Fiyatları, Adana Misafirhaneleri, Adana Tayem Misafirhanesi Telefonu, Adana Tayem Misafirhanesi Ücretleri, Adana Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Adana Tayem Misafirhanesi” üzerine bir yorum

 1. Şehirden çok uzak olmayan kamu misafirhane standartlarına göre iyi temiz bir yer.Bahçesi çok güzel .Biz çift kişilik odada kaldık.Rahat ettik açıkçası.Odada kettle,buzdolabı,sıcaksu mevcut.Ayrica ütü odası ve çamaşır yıkama odası vardı.

  Yanıtla

Yorum yapın