Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Batman ilinin Hasankeyf ilçesinde bulunan ve Batman Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Batman Üniversitesi Misafirhanesi diğer Adıyla Batman Üniversitesi Uygulama Oteli olarak bilinmektedir.

Batman Üniversitesi Misafirhanesi 2019 yılında hizmete açılmış olmakta olup, toplamda 49 oda ve 98 yatak bulunmaktadır. Toplamda 10.000 metrekare alan içerisinde yer almakta olup, eşsiz kahvaltısı ilede kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Batman Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda şehrin en meşhur ve bilinen Hasankeyf Mağaraları, Küçük Kale, Koç Camii ve Kızlar Camii görülmesi gereken yerler arasında yer almakla birlikte aynı zamanda içli köfte, perde pilavı, mumlar dolması, kuru dolma, ayran çorbası ve tandır ekmeği  şehrin meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Batman Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Batman Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Batman Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Batman Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Batman Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Batman Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Batman Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0488 217 41 83

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Batman Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Batman Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Kültür Mah. 316 Sok. No: 9 Hasankeyf – Batman

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Batman Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Batman Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Eşim ve kızımla kaldık 1 gece.Otel konforunda odaları.Kahvaltı da gayet yeterliydi.Hasankeyfte kalınacak güzel bir tesis. Kahvaltıdan sonra tekne turumuzuda yapıp ayrıldık.
Çok güzeldi odalar tertemiz klimalı gayet rahat gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz
Sıcak bir ortama sahip güler yüzlü personeli ve huzurlu ortamı ile gönül rahatlığı ile konaklanabilecek bir otel
Geçelerde, burada kafa dinlemek için 3 gece 4 gün kaldım ve bu süre zarfında çalışan personel arkadaşlar azami derecede ilgili ve alakalıydılar. Odalar, hem yeterli büyüklükte hem de gerekli hijyen şartlarını da sağlamaktadır. Hele hele bina girişi tarafına bakan odaları özellikle öneririm. Hem aile hem de münferit olarak kalınabilecek bir yer olup, herkese tavsiye ederim.
Uygun fiyatlı, temiz, güzel bir otel. Sabah kahvaltısı ücrete dahil idi. Baraj gölü kenarında. Tarihi eserlere, müzeye ve limana yakın konumda…

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Batman Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Batman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın