Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu Adresi ve Fiyatları

Adıyaman ilinin il merkezine 3km mesafede yer alan Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Adyü Turizm Uygulama Oteli olarakta bilinmektedir. Adıyaman Havalimanına 27km mesafede yer almakta olup, kampüs alanı içerisinde yeşillikler arasında yer almaktadır.

Birbirinden güzel şekilde tasarlanmış odalarının yanında 130 kişilik lokantası, toplantı salonu, 2 adet dinlenme salonu, otoparkı ve çamaşırhanesi ile ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi konaklamalarınızda tercih edebileceğiniz güzel ve uygun bir misafirhane olmakla birlikte hem kamu personellerinin hemde sivil vatandaşların konaklayabileceği bir otel hizmeti olmaktadır.

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Turizm ve Otelcilik bölümü öğrencileri tarafından hizmet verilmekte olup, saygınlık ve profesyonelliği sunmaktadır.

Adıyaman Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Adıyaman Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0416 223 28 64

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Adıyaman Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm Uygulama Oteli, Altınşehir Mahallesi, 3005 Sokak, No:13, 02040, ADIYAMAN/TÜRKİYE

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

4 kişi aile kaldık. Bir oturma odası birde yatak odası şeklinde. Ben çok beğendim. Sessiz sakin rahat. Kahvaltı dahil 750 tl verdik. Fiyatta bu hizmete gayet uygun. Eğer Adıyaman a yolunuz düşerse güvenli bir şekilde rahatça kalabilirsiniz. Oda temiz banyo tuvalet pırıl pırıl. Odada kettle bile var. Su ikramları gayet güzel. Kahvaltı yeterli. Yıldızlı otel konforu mevcut. Biz beğendik sizlerede tavsiye ederiz.
Fiyat performans olarak uygun. Oda temizliği başarılı. Oda kahvaltı olması güzel. Çalışanlar ilgili ve alakalı. Lobiden rica edildiğinde normal saatlerde çay bulabilirsiniz.
Ailemle birlikte kaldık.Resepsiyonda görevli hanfendi ve beyfendi çok ilgililer buradan tekrar teşekkür ediyorum.Konum olarak, manzara olarak sessizlik açısından da güzel bir lokasyon da bulunmaktadır.
Sessiz sakin ve uygun fiyatlı bir otel. Kaldığım Oda temiz ve bakımlı idi

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu Adresi ve Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın