Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Adresi telefonu ve Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü Fenerbahçe TCDD Misafirhanesi sadece bir misafirhane olarak ele alamam gerekli, düğün, nişan organizasyon, toplantı ve davetlerinizde tercih edebileceğiniz bir sosyal tesis olmaktadır.

Kadınların genellikle toplanıp gün yaptığı, sendikaların yemek organizasyonlarını gerçekleştirdiği, denize nazır Fenerbahçe Tcdd Sosyal Tesisleri her bakımdan oldukça değerli ve görülmeye nazır bir sosyal tesis olmaktadır.

Fenerbahçe TCDD Misafirhanesinde konaklamak isteyenler içinde aynı zamanda hem kamu personellerine hemde siviller için konaklama odaları bulunmakla birlikte uygun fiyatlı bir konaklama imkanı ortaya koymaktadır.

Fenerbahçe TCDD Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü Fenerbahçe TCDD Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0216 336 07 67 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Fenerbahçe TCDD Misafirhanesi Adresi

Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Adresi telefonu ve FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü Fenerbahçe TCDD Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak Fenerbahçe Mahallesi, Fener Kalamış Caddesi, Atlıhan Sokak, No:97 Kadıköy – İstanbul adresinde yer almaktadır. 

Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Fenerbahçe TCDD Misafirhane Ücretleri Fiyatları 2024
Konaklama TürüKonaklama TipiStandart Oda
Görevli gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeliTek Kişi Konaklama (Kişi Başı)660 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)640 TL
Kamu Personeli KonaklamaTek Kişi Konaklama (Kişi Başı)700 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)650 TL
Sivil Konaklama (Kamu Personeli Olmayan)Tek Kişi Konaklama (Kişi Başı)1200 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)1100 TL
Görevli gelen
Sayıştay Denetçisi
ve Müfettişler,
Görev belgesi
ibraz edilmesi gerekli..
Tek Kişi Konaklama (Kişi Başı)965 TL

Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Konumu Nerede

Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Öncelikle personel güler yüzlü ve iyi.Misafirhane güzel denize sıfır fiyatları gayet uygun. Hemen yanında yemek yenecek yer var. Kahvaltı yaptık mekana göre fiyat normal(170 TL 2 kişi) kahvaltısıda gayet güzel. Biz memnun kaldık gelmek isteyenler rahatlıkla gelebilir
Konum ve manzara itibariyle muhteşem bir mekan. Otopark sıkıntısı yok. Dugun organizasyonu için 2 ayrı kismi var. Yemekleri ve kahvaltisi güzel. Servis hızlı ve personel ilgili. Fiyatlar ise bulunduğu bölgedeki diğer işletmelere göre gayet uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.
Son derece şık, modern ve özenle döşenmiş. Yemekler leziz, ilgi alaka üst düzey.
Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sakin, huzurlu bir mekân. Fiyatları da makul düzeyde.
Yemekleri lezzetli ve fiyatları gayet makul. Çalışanları çok kibar ve profesyonel. Manzarasına zaten diyecek yok. Fenerbahçe kalamış civarında iseniz buradan ve Khalkedondan şaşmayın derim.
manzarası ve yemekleri güzel. otoparkı var. çevre restaurantlara göre daha uygun fiyatlı. fayda maliyet olarak iyi. Adalar manzaralı

Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Adresi telefonu ve Fiyatları

Fenerbahçe Devlet Demiryolları Misafirhanesi, İstanbul Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Fiyatları, Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Telefonu, Fenerbahçe Tcdd Misafirhanesi Adresi 

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın