Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adıyaman Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Adıyaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Adıyaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Adıyaman DHMİ Misafirhanesi hakkında, Adıyaman Havalimanı Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Adıyaman ilinin Merkezinde bulunan Adıyaman Havalimanı, misafirhane olarakta Adıyaman Havalimanı içerisinde yer almaktadır Adıyaman iline toplamda 28km mesafede bulunan Adıyaman Havalimanı Misafirhanesi, yenilenmiş yüzü, birbirinden güzel odaları ve hizmeti ile göz kamaştıran bir misafirhane olmaktadır.

Adıyamanın hem merkezini hemde oldukça bilinen kahta ilgisini gezmeye olanak sağlayan ve yakın olan Adıyaman Havalimanı Misafirhanesi hem iş hemde tatil amaçlı seyahatlerinizde konaklama imkanı sunmaktadır.

Adıyaman Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Adıyaman Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0416 214 24 56 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Adıyaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Adıyaman Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Adıyaman Havalimanı İçerisi Merkez – Adıyaman adresinde yer almaktadır.

Adıyaman Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiAdıyaman Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Adıyaman Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Adıyaman Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

kaliteli bir alan adıyamaan için çok faydalı. Nemrut Dağı gibi dünyaca ünlü bir açık hava müzesinin olduğu şehir için kaçınılmaz. Ancak bu havaalanını dolduran turist değil de Menzil için gelenler. Havaalanına gelen uçakların büyük bir bölümü Menzil için gelen yolcularla dolup taşıyor. Bu havaalanını bu kadar önemli kılan da Menzil’dir.
Tek kelimeyle mükemmel emegi gecen herkese teşekkürler..
Şirin küçük temiz ve güzel
Şirin küçük temiz ve güzel

Adıyaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Adıyaman Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Adıyaman Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Adıyaman Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Adıyaman Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir