Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kahta Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Adıyaman ilinin Kahta ilçesinde faaliyet gösteren konaklama ihtiyacınız için uygun çözümler sunan Adıyaman Kahta Öğretmenevi konaklamak isteyenler için güzel bir seçenek olarak sunulmuştur. Güzel ve oldukça lezzetli yemeklerinin yanında, yeni yapılmış binası ve şehrin güzelliğine güzellik katan binası sayesinde ilgi çekici ve rağbet gören bir misafirhane olmaktadır.

Kahta Öğretmenevi odaları; 3 tanesi suit oda olmak üzere toplamda 71 odaya ve 150 yatak kapasitesine sahip bir misafirhane olmaktadır. Odaların içerisinde televizyon, klima, 24 saat kesintisiz sıcak suyu, lavabosu, banyosu, saç kurutma makinesi, buzdolabı ve kablosuz interneti bulunmaktadır.

Kahta Öğretmenevi Genel olarak; yemekhanesi,, restoranı, lobisi, dinlenme odası, otopark, bahçesi, kafeteryası ve öğretmenler lokaline sahip bir misafirhane olmaktadır.

Aynı zamanda şehir merkezine 1 km mesafede, Otogara 2km, havaalanına 15km, Nemrut Dağı yolu üzerinde bulunmaktadır.

Kahta Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adıyaman ilinin Kahta ilçesinde faaliyet gösteren konaklama ihtiyacınız için uygun çözümler sunan Adıyaman Kahta Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0416 726 24 11 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kahta Öğretmenevi Adresi

Adıyaman ilinin Kahta ilçesinde faaliyet gösteren konaklama ihtiyacınız için uygun çözümler sunan Adıyaman Kahta Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yavuzselim Mahallesi, Atatürk Bulvarı Yunus Emre Caddesi, No:41/a Kahta/Adıyaman  adresinde yer almaktadır.

Kahta Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 yılı için Kahta Öğretmenevi Konaklama Fiyatları Daha yayınlanmamıştır. Yayınlandığında paylaşılacaktır. Telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz.

Kahta Öğretmenevi Konumu Nerede

Kahta Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Zemin katta güzel bir şark köşesi var. Hoş bir dinlenme imkanı sunuyor insana. Biraz oturup bir çay içip geçmişi yadetme huzuru yaşanıyor.
Kahta’ya atanmama müteakip ev arama sürecinde on gün kadar konakladık. Günlük oda temizliği, açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleriyle güzel idare edilen bir öğretmen evi. Ayrıca içerisinde bir cafe de mevcut. Karşısında tercihen kebapçı, market vb. var. Odalarda tv, klima, buzdolabı, sıcak su mevcut. Konaklama ve tesiste fiyatlar çok uygun, biz rahat ettik. Teşekkür ederiz.
Nemrut gezimiz sırasında ailecek konakladığımız, gayet temiz ve uygun fiyatlı bir yer, çalışanlarına teşekkür ederiz.
Çok güzel bir mekan hem kahvaltı hem akşam yemeği çok memnun kaldık
Çok güzel bir bina beni karşıladı geniş bir lobi ve tv. Odası müdür bey ile tanıştık yardımsever ve misafirlerin rahatı için elinden gelen bir bey öğle yemeği çok güzel ve leziz oda çok geniş temiz ve her türlü konfor düşünülmüş emeği geçen herkese teşekkür ederim
Bulunduğu ilçe de konaklama yapılabilecek en konforlu mekan. Otellere göre daha lüks. Her odada klima. Üç öğün yemek hizmeti. İsteğe göre tek veya çift kişilik odalar.
Güler yüzlü personeli yardım sever olmaları odalar tertemiz. Teşekkür ederiz. Kahta Öğretmenevi
Kahta Öğretmenevi şehir merkezinde Diyarbakır yolu üzerinde yemek ve konaklama hizmeti veren güzel bir konaklama yeri Bizler yemek için gidiyoruz genellikle gündüzleri yaz günü kalmak için sıkıntı yok ama okul başladığında öğretmen yoğunluğundan dolayı konaklama yeri bulmakta zorlanabilirsiniz Onun haricinde güzel bir mekan hayırlı günleriniz olsun hadi bakalım

Kahta Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın