Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Afyonkarahisar ilinin merkezinde yer alan Karayolları Genel Müdürlüğü 31. Şube Şefliği Afyon Karayolları Misafirhanesi yeni binası ile içerisinde mükemmel bir hizmet anlayışını en iyi şekilde sunmaktadır.

Afyon Karayolları Misafirhanesi sunduğu hizmet ile kendini kanıtlamış kamu misafirhaneleri arasında yer almaktadır.  Afyon Kamu Misafirhanesi uygun fiyatı ile sunduğu hizmetler ile adından güzelce söz etmektedir.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri personellerinin güleryüzle hizmet anlayışının yanında yılların verdiği tecrübe ile odalarda ihtiyaç duyulan her şeyin eksiksiz bir şekilde sunulduğu misafirhanelerden olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Afyon Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Afyon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Afyon Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Afyon Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Afyon Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0272 217 19 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Adresi

Afyon Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Afyon Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Karşıyaka Mahallesi, Prof. Dr. Abdülkadir Akcan Caddesi No:75 Merkez – Afyonkarahisar adresinde yer almaktadır.

Afyon Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Afyon Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Afyon Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bu puanım İbrahim karakuş garsona ilgisi ile bizi memnun etti.diğer garsonlarında aynı ilgi ve güler yüzlü olması dileğim.sosyal tesis oyun alanı güzel
Güzel bir misafirhane herşey mevcut
Binası yeni ve odalar da yeni çok memnun kaldım

Afyon Karayolları Misafirhanesi

Afyon Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Afyon Misafirhaneleri, Afyon Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Afyon Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir