Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Topkapı Sgk Misafirhanesi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesinde yer alan Topkapı Sgk Misafirhanesi mükemmel konumu sayesinde oldukça beğenilen ve rağbet gösterilen misafirhanelerden biri olmaktadır.

Topkapı Sgk Misafirhanesi, kamu personellerinin ve sivil vatandaşların tercih ettiği misafirhanelerden olmaktadır. Uygun fiyatı sayesinde herkes tarafından tercih edilerek hem tatil planlarında hemde iş planlarında beğenilen misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Topkapı Sgk Misafirhanesi İstanbul Sgk Misafirhaneleri gibi tercih edilen ve İstanbul şehrinin mükemmel güzelliklerini rahatlıkla görebileceğiniz merkezi bir konumda yer almaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Topkapı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Topkapı Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Topkapı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Topkapı Sgk Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Otopark
 7. Lavabo

Topkapı Sgk Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Topkapı Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0212 565 15 51 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Topkapı Sgk Misafirhanesi Adresi

İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri ResimleriTürkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Topkapı Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Maltepe Mahallesi, Gümüşsuyu Caddesi No:60 Zeytinburnu – İstanbul adresinde yer almaktadır.

Topkapı Sgk Misafirhanesi Konumu Nerede

Topkapı Sgk Misafirhanesi Konaklama Yorumları

İstanbul’da kalınabilecek en uygun yerlerdendir. Otopark mevcuttur.
Kısa İstanbul seyahatim için konakladım. Odalar ortalama misafirhanelere göre gayet geniş ve temiz. Konum olarak sanayinin ortasında olması dezavantaj. Fiyatları gayet makul.
Temiz ve yeni bir yer fiyatının düşmesi çok olumlu olmuş. Yeri hem metroya hem de metrobüse yürüme mesafesinde. Bayrampaşa çarşıya da aynı şekilde. Kalmanızı tavsiye ederim
Gayet nezih ve temiz bi yerdi çok memnun kaldık
15-17 Aralik’ta ailecek kaldık. Kaldığımız oda gayet geniş, ferah ve temizdi. Personeller oldukça güleryüzlü ve ilgililerdi. Yatak ucretleri de gayet makuldu.

Topkapı Sgk Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Topkapı Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

Topkapı Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Topkapı Misafirhaneleri, Topkapı Sgk Misafirhanesi Telefonu, Topkapı Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın