Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sivas Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Sivas Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Sivas DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Sivas Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Sivas ilinin merkezinde yer alan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Misafirhanesi deneyimli personelleri ile aile evinizi aratmayacak güzellikte misafirhane odaları ile sizlere hizmet vermektedir.

Şehrin Merkezi olan Diriliş Mahallesinde bulunan Sivas Havaalanı Misafirhanesi güzel bir tatil veya iş gezisi için geldiyseniz güzel bir deneyim yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Sivas Havalimanı Misafirhanesi kamu güvencesinde yer alan bir misafirhane olduğundan dolayı oldukça güvenli ve devlet kurallarının yer aldığı bir misafirhane olmaktadır.

Sivas Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Sivas Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0346 224 86 87 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Sivas Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Diriliş Mahallesi, 68-13. Sokak No:5 Merkez – Sivas adresinde yer almaktadır.

Sivas Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiSivas Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Sivas Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Sivas Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

3 oda şeklinde bir evin içinde misafirhane her odanın ayrı kilidi var içinde banyo var. Fiyat olarak aşırı uygun
Memleketimin vazgeçilmezi.Üstelik adından ötürü bizdeki değeri bir başka.
Kendi evinizde hissedeceğiniz, temiz, ferah, güzel bir yer…

Sivas Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sivas Havalimanı Misafirhanesi Sivas Havalimanı Misafirhanesi

Sivas Havalimanı Misafirhanesi Sivas Havalimanı Misafirhanesi Sivas Havalimanı Misafirhanesi Sivas Havalimanı Misafirhanesi

Sivas Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Sivas Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Sivas Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Sivas Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Sivas Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın