Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Eskişehir ilinin merkez ilçesi olan Odunpazarı ilçesinde bulunan ve Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi bir konukevi olarak hizmet sunmaktadır.

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi konaklama hizmeti olarak 45 adet iki yataklı oda, 5 adet çift yataklı oda, 5 adet suit oda olmaz üzere 55 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi konaklama odalarının her birinde televizyon, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı,  elektronik kasa, su ısıtıcısı, çay-bitki çayı, telefon ve klima mevcut olarak sunulmaktadır.

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezine 10 dakkalık bir mesafede yer almakta olup, kampüs içerisinde bulunmaktadır. Orman manzaralı bir misafirhane olmasıyla akıllarda yer edinmekte olup, doğa ile iç içe bir konaklama sunmaktadır.

Osmangazi Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Osmangazi Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0(222) 229 11 05 —  0(222) 229 11 06
0 (222) 239 37 50 Dahili: 5828-5829-5830

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Büyükdere Mevkii, Meşelik Kampüsü, Osmangazi Üniversitesi Kampüs içi 26040 Odunpazarı/Eskişehir

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları

2023 yılı geçerli fiyat listesi

Fiyat

Standart Oda (Tek kişi konaklama fiyatı)

800 TL

Standart Oda (Çift kişi konaklama fiyatı)

1200 TL

Suit Oda (3 kişiye kadar)

page1image3176468496

1500 TL

Not: Fiyatlara KDV dahildir. Esogü personeline %20; kamu personeline %10 indirim uygulanmaktadır.

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Orman içinde sessiz,temiz bir konukevi.Turizm bölümü öğrencileri hizmet veriyor. Sadece standart kahvaltı var.Yemek işini şehirde halledeceksiniz.Uygun fiyatla kalabileceğiniz çok güzel bir yer.
Güler yüzlü çalışanları, temizliği ,doyurucu temiz kahvaltı Çocuklarım ve ben çok memnun kaldık. Her gelişimde ilk tercihim olacak.herkese teşekkürler
Tek kelimeyle harika bir tesis çok temiz,her anlamda yardımcı olup kolaylık sağladılar.
Birkaç sene önce burada kalmıştık. Odaları çok güzel. Konumu çok güzel ağaçlık ve yürüyüş yapılabilecek bir alanda yer alıyor.
Çalışanlar güler yüzlü ve ortam sıcak. Odaya gelecek olursak ben tek kişi olarak iki yataklı oda da kalıyorum ve oda gayet güzel. Oda Orman manzaralı ve gayet sıcak. Banyosu da güzel. Çalışmayan, eksik gedik vs bir şeye denk gelmedim.

Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Osmangazi Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın