Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Diyarbakır ilinin merkez ilçesi Sur ilçesinde bulunan ve Diyarbakır Dicle Üniversitesi Bünyesinde hizmet vermekte olan Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi kampüs içerisinde 2 farklı lokasyonda hizmet vermektedir.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyacı için toplamda 188 oda kapasitesi ile kampüs içerisinde hizmet vermektedir. Oda içerisinde yenilenmiş ve mükemmel şekile dizayn edilmiş odaları ile hayranlık uyandırmakla birlikte uygun fiyatı sebebiylede tavsiye edilen misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi konaklama sebebiyle gelenlerin yoğun ilgisine sahip olmaktadır. Bu sebeple rezervasyon yapılarak konaklanması daha uygun olmaktadır.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda kampüs içerisinde bulunan yüzme havuzundan yararlanabilir ve sabah kahvaltısı ile güne zinde başlayabilirsiniz.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0412 248 83 28  — 0412 248 83 51

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Kıtılbıl Mah. Dicle Üniversitesi Kampüsü Sur, Diyarbakır

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Dicle üniverstesi içinde temiz kocaman odaları olan çam agaçları arasında güzel bi otel
Çok temiz ve hijyen doğa ile iç içe tavsiye ederim.
Odaları geniş ve temizdi . Ormana bakıyor. Tam dinlenmelik
Gayet sakin ve temiz bir misafir hane
Misafirhaneyi bulmak biraz zor ama odaları beğendim iki üç gün kalmak için ideal
Yeşillikler içinde huzurlu bir ortamı var. Yanıbaşında üniversite sosyal tesisi, piknik alanı ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Özel aracınız yoksa üniversitede belli noktalara ulaşmak zor olabilir.
Gayet güzel, nezih bir ortam. Misafirlerimi gönül rahatlığı ile konaklatıyorum

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Diyarbakır Dicle Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın