Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Ankara’nın göbeği Keçiören’de faaliyet gösteren Ankara Meteoroloji Misafirhanesi 9. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı ve Uluslararası Bölgesel Eğitim Merkezi olarak 2 farklı misafirhanenin aynı civarda yer aldığı misafirhane olmaktadır.

Oldukça birbirinden güzel odalarının yanında, merkezi konumu ve kamu güvencesi sayesinde herkes tarafından tercih edilen bir misafirhane olmaktadır.

Oldukça güzel dizayn edilmiş odaların içerisinde; banyo, lavabo klima, buzdolabı, televizyon, elbise dolabı, kablosuz internet gibi tüm imkanların yer aldığı bir sosyal tesis olmaktadır.

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ankara Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0312 302 23 28 veya 0312 361 23 53 veya 0312 302 27 42 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ankara Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kalaba Mahallesi, Haliç Sokak, No:3-6 Keçiören – Ankara adresinde yer almaktadır.

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Ankara Uluslararası Bölgesel Eğitim Merkezi (BEM) Tesisi Misafirhanesi Konaklama Fiyat Tarifesi

2023 Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Ücretleri
Oda TipiKamuSivil
Standart Oda285 TL428 TL

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Herkese tavsiye ederim cok memnun kaldik sakin temiz kurallari olan mükemmel bir yer.Tüm calisanlari güler yüzlü ve kibarlar hersey icin cok tsk ederiz.
Sıcak kanlı personel, lokasyon merkezi ve güvenli. Kahvaltı çok güzel teşekkür ederiz…
Uygun fiyatlı, temiz, güler yüzlü personeli ile konaklanabilecek bir yer.
Öncelikle Zeynep hanıma çok teşekkür ederim. Ankara dışından telefonla görüştüm ve bana çok yardımcı oldu. Şu an oğlum orada kalıyor ve çok memnun oldu.. Tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Çok temiz bir yer ve çok kibar insanlar.
Beklentilerin üzerinde temiz ve düzenli. 2020 yılında 45 tl ücretle kalabildiginiz en uygun ortam. Emsalleri 160 tl olan otelin temizliği hayret uyandırıyor. Kahvaltı mevcut değil ama sabah çorba çıkıyor ücretli olarak .
Temizlik ve hijyen konusunda dört dörtlük bir yer. Ankara’ya geldiğinizde kalınabilecek on numara yer. Çalışanları yardımcı olan tecrübeli insanlar. 4 gün boyunca güzel hizmet aldım.

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Ankara Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Ankara Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın