Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara ilinin Çankaya merkez ilçesinde yer alan Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Hacı Bayram Üniversitesi Sosyal Tesisi olarak bilinmektedir.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi 4 Suit 24 adet çift kişilik ve 60 adet tek kişilik odası ile toplamda 88 oda ile hizmet sunmaktadır. Ankara’nın göbeğinde bulunan Üniversite Misafirhanesi konuklarının ihtiyaçlarına yönelik sunduğu muhteşem odaları ile hizmetin en üst seviyesine çıkarmaktadır.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi içerisinde bulunan yüksek çekim gücüne sahip kablosuz interneti sayesinde dilediğinizce internette dolaşmanıza imkan sunmaktadır.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi binasında Spor Salonu, Açık Otopark, Kesintisiz Sıcak Suyu, Kablosuz İnterneti, Tüm Odalarda Televizyon ve Buzdolabı, Çamaşırhanede Yıkama Kurutma ve Ütü hizmetleri ile de kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : Telefon: 0312 546 01 82

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Yücetepe Mah. 85. Cad. No:8 06570 Çankaya/Ankara

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Odalar ve çarşaflar temizdi. Personel gayet güler yüzlü ve yardımsever.
Üniversite misafirhanesi olarak çok başarılı. Konum olarak araçla çok merkezi bir yerde. Yürüyerek biraz mesafeli.
Oda gayet sıcaktı ve temizdi.metroya yakındı ulaşım açısından assiri rahat yerde
5-6 kez konakladık.Sessiz sakin bir konumda.Nezih bir ortam.Selim beye özellikle buradan teşekkür etmek istiyorum.İşindeki titizliği güler yüzlülüğü insani özellikleri cok yüksek bir beyefendi.Ücrete göre 5 yildızlı bir imkan

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Hacı Bayram Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın