Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.

Mersin ilinin Anamur ilçesinde faaliyet gösteren Mersin Anamur Meteoroloji Müdürlüğünün, Anamur Meteoroloji Misafirhanesi oldukça beğenilen ve rağbet gören denize 2 adım mesafede yer alan bir misafirhane olmaktadır.

Oldukça güzel ve ilgi alakanın en üst düzeyde yer aldığı Anamur Meteoroloji Müdürlüğünün içerisinde yer alan bir misafirhane olmaktadır. Müdürlük içerisinde yer alan Anamur Meteoroloji Misafirhanesi güzel bir misafirhane olmaktadır.

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için  0324 814 47 55 veya 0324 814 10 48  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mersin Anamur Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yalıevleri Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı no:21 Anamur – Mersin  adresinde yer almaktadır.

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Adana Meteoroloji Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ücret Tarifesi
ÜYE ( KAMU) SİVİL
Standart Oda Kişi Başı70,00 TL90.00 TL
Suit Oda90,00 TL160,00 TL

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Not: Herhangi bir yoruma rastlanılmamıştır. 

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Mersin Anamur Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.