Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Eskişehir Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Eskişehir Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Eskişehir Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Eskişehir Maliye Misafirhanesi hakkında, Eskişehir Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Eskişehir ilinde şehrin tam merkezinde Odunpazarı’nda yer alan Eskişehir Maliyeli Misafirhanesi toplamda 20 oda ve 41 yatak kapasitesine sahiptir.

Oldukça güzel odalarının yanında kamu güvencesinde olması sebebiylede tüm kamu personellerinin ve sivil vatanların uygun fiyattan dolayısıyla tercih sebebi olmaktadır. İş seyahatlerinizde, gezmelerde, tatillerde veya yol güzergah üstünde konaklamak için oldukça başarılı bir misafirhane deneyimi yaşatmaktadır.

Eskişehir Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Eskişehir Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0222 213 50 50 veya 0222 213 57 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Maliye Misafirhanesi Adresi

Eskişehir Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Eskişehir Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Gündoğdu Mahallesi, Muratcan Sokak, No:42 Odunpazarı – Eskişehir(GİB) adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriEskişehir Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Eskişehir Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Eskişehir Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Odaları geniş, masa, buzdolabı, televizyon ve internete sahip. Fiyatı pansiyonlara göre uygun. Yeri sakin bir yerde, otoparkı mevcut.
Odalar temiz ve her imkan var görevli arkadaşlar ilgili
Güzel ve kaliteli bir misafirhane
Temiz ve kalınabilir bir memur tesisi
Kisi basi 2019 da 45 tl sadece oda ucreti kahvaltisi yok ama gayet temiz bir yer.
Odalar temiz ve insana değer veriyorlar ilgi alaka çok güzel

Eskişehir Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Eskişehir Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Eskişehir Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Eskişehir Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Eskişehir Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir