Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Batman Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Batman Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Batman Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Batman Maliye Misafirhanesi hakkında, Batman Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Batman ilinin merkezinde faaliyet gösteren, Batman Vergi Dairesi içerisinde bulunan Batman Maliye Misafirhanesi, 4 oda 7 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Batman Maliye içerisinde 5. katta yer alan misafirhane hem uygun fiyatı ile hemde güzelliği ile ilgi çekici bir misafirhane olmaktadır.

Batman Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Batman Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0488 213 28 52 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Batman Maliye Misafirhanesi Adresi

Batman Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Batman Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ziya Gökalp Mahallesi, Yaşar Kemal Caddesi, Vergi Dairesi Hizmet Binası İçeriside Kat:5 Merkez – Batman adresinde yer almaktadır.

Batman Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriBatman Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Batman Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Batman Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Batman Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Hizmeti ve memurları güzel resmi daire
Odaları az ama yeterli, Batman için genellikle yeterli olmaktadır.
Personeller çok ilgili ve yardımcı oluyorlar.

Batman Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Batman Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Batman Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Batman Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Batman Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir