Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bingöl Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Bingöl Dsi Misafirhanesi
Bingöl Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü 94. Şube Müdürlüğüne bağlı Bingöl Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için tasarlanmış uygun ve güzel bir misafirhane olmaktadır. Şehrin merkezinde yeşillikler içerisinde yer almış konumu ve mükemmel personelleri ile güzel bir misafirhane deneyimi oluşturmaktadır.

Güzel bir misafirhane deneyimi sunan ve ailenizle birlikte hem Bingöl şehrinin güzelliğini yaşarken hemde kafanız kulağınız rahat kamu güvencesinde bir misafirhane ile sıcak bir aile ortamı sunulmaktadır.

Bingöl Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Kös Kaplıcaları
  • Hesarek Kayak Merkezi
  • Kale Tepesi
  • Çır Şelalesi
  • Sülbüs Dağı

Bingöl Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü 94. Şube Müdürlüğüne bağlı Bingöl Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için 0426 213 25 65 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bingöl Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü 94. Şube Müdürlüğüne bağlı Bingöl Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum bilgisi olarak Saray Mahallesi, Düzağaç Mevki Merkez/Bingöl adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Bingöl Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Bingöl Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Bingöl Dsi MisafirhanesiBingöl Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bingöl Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bingöl Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bingöl Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bingöl’e ilk geldiğimde Dsi misafirhanesinde kalmıştım. Bahçesi çok güzel, bakımlı, temiz, yemyeşil. İnsan kendini farklı bir yerde herkesten uzak bir ücrada huzur dolu hissediyor. Odaları genellikle iki kişilik sanırım. Kalacak kişiye gerekli tek kullanımlık malzemeler mevcut. Buzdolabı, televizyon var odalarda.
Konum olarak DSİyi aratin misafirhane de DSİ nin içinde. Çok güzel bahçesi var yemyesil konumu çok iyi. İki kişilik odada kaldık Kişi başı ücret kamuya 40 özel e 60 TL. Oda içerisinde minicik bir TV yatak dolap minibuzdolabi tuvalet ve banyo mevcut.
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir