Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu Adresi ve Fiyatları

Bingöl ilinin merkezinde yer alan Bingöl Üniversitesi Bünyesinde hizmet sunan Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Bingöl Üniversitesi Konukevi olarak bilinmektedir.

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi şehrin merkezinde yer alan bir konumda bulunması sebebiyle oldukça popüler bir misafirhane olmaktadır. Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi 4 adet suit oda, 10 adet tek yataklı odası ve 24 adet çift kişilik odası ile toplamda 38 adet konaklama odası ile hizmet sunmaktadır.

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi tatil gezi ve diğer seyahatlerinizde konaklamalarınıza uygun olarak içerisinde ihtiyacınız dahilinde bir çok demirbaş malzemeye yer vermekte olup, konaklama fırsatı bulanlar için uygun fiyat politikası sayesinde bütçe dostu bir tatil oluşturmaktadır.

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi şehrin bir kaç adet bulunan kamu misafirhanelerinden biri olmaktadır. Kamu misafirhanelerinin güvenliği ve uygun fiyatı sebebiyle yılın tüm aylarında doluluk oranı yüksek düzeyde seyretmektedir.

Bingöl Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Bingöl Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0426 216 00 23 —- 0426 216 00 12-15 / 3163

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Selahaddin-i Eyyübi Mah . Üniversite Cad No: 1 BİNGÖL / TÜRKİYE

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Tam bir fiyat performans oteli. Odalar ve nevresimler temiz. Personeli oldukça yardımcı.
Yol güzergahımızda geceyi geçirmek için konakladığımız yer. Ünv lojmanlarının içinde gayet temiz , sessiz , uygun fiyatlı. 2 kişilik odada 2020’de 70 tl gibi bi rakama kaldık. Sabah kahvaltısı da dahildi. Tavsiye ederim
Temiz kullanışlı bir tesis. Konumu çok merkezi, yemek hizmeti yok ama çok yakınında AVM ve çarşı var. Kahvaltı veriliyor, odalarda banyo, buzdolabı, telefon ve 19 inç uydu yayınlı tv var, normal abdest terliği ve seccade bulunması ince bir yaklaşım olmuş.
Odalar gayet güzel, temiz, personel ilgili. fiyatı çok uygun. Tavsiye ederim
Konumu iyi, işletme temiz. Kahvaltı veriliyor ve doyurucu. Balkonu çok iyi kullanışlı. Bingöl’de konaklama için yine tercih ederim.

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bingöl Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu Adresi ve Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın