Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinde yer alan Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi konaklamaya uygun güzel bir misafirhane olmaktadır.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezine 2km ve il merkezine 22km mesafede yer almaktadır. Misafirhane aynı zamanda 66 adet standart oda, 1 adet engelli odası, 3 adet suit odası olmak üzere toplamda 69 oda ile hizmet vermektedir.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi oda içerisinde split klima, led tv, uydu yayını, fön makinesi, mini bar, kablosuz internet, merkezi ısıtma, kesintisiz sıcak suyu ve her gün temizlenen odaları sayesinde kesintisiz bir konaklamanın keyfini sunmaktadır.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi konaklama bölümünü kullanalar aynı zamanda dilerlerse ücretsiz bir şekilde spor salonunu kullanabilir, Türk Hamamı ve Sauna’dan ise ücretli bir şekilde yararlanabilmelerine olanak sağlanmaktadır.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda şehrin hemen dışında ama şehir ile iç içe bir konumda bulunmaktadır. Otopark sıkıntısı bulunmayan bir konumda yer almakta olup, kuş bakışı şehri görebileceğiniz bir manzaraya sahip olmaktadır.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz intearnet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0384 341 66 90

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Fatih Mahallesi, Gazi Cemal Uyanık Sk. No:3, 50400 Ürgüp/Nevşehir, Türkiye

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Gerek telefonla iletişim esnasında gerekse de yüz yüze çok yardımcı oldular. Konum olarak merkeze yakın, ancak gürültüden uzak ve ferah bir mekanda. Fiyatları makul
Otelimiz Gerçekten çok güzel….Çalışan personel görevlilerimiz ilgili alakalı personelin hepsine ayrı ayrı téşekkürler ediyorum sağolsunlar….
Harika bir hotel. Temizliği rahatlığı kahvaltısı herseyini çok beğendik. Kesinlikle tavsiye ederim
Aracınız Ürgüp merkeze 3 dk lik mesafede bulunuyor. Yolu biraz çalışma olmasi sebebiyle kötü fakat konum olarak Ürgüp ü üstten görüyor, Sessiz sakin. Gece kahvenizi alıp bahçe kısmında bulunan kamelyalar da kahvenizi yudumlamak, yıldızları izlemek mükemmel. Sağlık sebebiyle erken çıkmak durumunda kaldık keşke bir gece daha kalabilseydik.Sorumlu personel Mustafa beye ayrıca teşekkür ederim, İlgili personel.. Kahvaltısı bir çok yere göre sıcak ve çeşitliydi. Gittiğinizde konaklama olarak kullanabileceğiniz güzel bir yer..
Uygulamalı sosyal tesis olmasına rağmen çok kaliteli hizmet ve konfora sahip. Personeli güler yüzlü ve çalışkan, özellikle Mustafa Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Bize verdiği gezi planı sayesinde gezilecek, görülecek yerleri çok rahat bir şekilde kısa sürede gezdik.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın