Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


Bulamadığınız Misafirhaneleri Arama Yaparak Bulabilirsiniz?

Ordu Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 7.Bölge Müdürlüğü 75. Şube Müdürlüğü Ordu Dsi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için uygun fiyatlı bir konaklama imkanı ve geniş odaları ile mükemmel bir tatil fırsatı sunmaktadır. Geniş odaları mükemmel doğası, mükemmel deniz manzarası ile kıskandıracak güzellikte tatil fotoğraflarınızı çekmenizi sağlayacak doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Ordu Dsi Misafirhanesi hem konum itibari ile hemde sunulan hizmet performans açısından değerlendirdiğimizde çok özel ve mükemmel diyebiliriz.Her açıdan profesyonel bir deneyim sizleri beklemektedir.

Ordu Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Boztepe
 • Çambaşı Yaylası
 • Perşembe Yaylası
 • Yason Burnu
 • Gaga Gölü

Ordu Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 7.Bölge Müdürlüğü 75. Şube Müdürlüğü Ordu Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için 0 452 522 33 26 telefon numarasını arayarak 1061 dahili numarasını tuşlayabilirsiniz.

Ordu Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 7.Bölge Müdürlüğü 75. Şube Müdürlüğü Ordu Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adresi Efirli Köyü Perşembe/Ordu adresinde yer almaktadır. Konum işareti aşağıda sunulmuştur. 

Ortalama Ordu Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)408 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 204 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda357 TL
4 Kişilik Odada Kişi Başı153 TL (Kişi Başı)
Sivil Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)612 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 306 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda561 TL.
4 Kişilik Odada Kişi Başı225 TL (Kişi Başı)

Ordu Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Ordu Perşembe Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ordu Perşembe Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ordu Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Biz üç kişilik aile olarak kaldık.Resepsiyondaki personel çok anlayışlıydı, kibardı. Misafirleri için sahil ve ormanlık alanı mevcut biz geç varınca bizim için sahili kapattırmadı beyefendi.Odalar geniş,ferah ve herşey düşünülmüş.Klima ve buzdolabı çalışır durumda, mobilyalar eski ama gözümüze dahi gelmedi hizmet kalitesinden. Tek sorun mutlaka sivrisinek ilaçı bulundurun yanınızda aşırı sinek var🙈
Ordu Perşembe DSİ Şube müdürü Fatih beye, resepsiyon görevlisi ! beye çoook teşekkür ediyorum. Ameliyattan çıkıp geldim, şiddetli ağrılardan ayakta duramıyordum, ilaç ve yemek konusunda çok yardımcı oldular, Allah razı olsun,minnettarım. 18 Ekim 2021
Çalışanlar çok ilgili ve Güleryüz Odalar tertemiz havlular ve yatak örtüleri pırıl pırıl. müdüründen bütün çalışanlarına kadar hepsine en kalbii Sevgilerimi ve teşekkürlerimi arz ediyorum
Ordu’ya yakınlığı ve sahile sıfır olması nedeniyle konumu gayet iyi. Odaların temizliği ve genişiliğiyle tercih edilesi bir yer. Özellikle kamuda çalışanlar için fiyat gayet makul gün itibariyle kişi başı 44 TL.
Karadenizde huzurlu bir ortam, kendi evinde hissi uyandırıyor. Güler yüzlü çalışanlar, temiz hoş bir misafirhane………
Temiz deniz kenarında gayet güzel bir misafirhane kamu personeline indirim var ek olarak 10 tl odeyerek guzel bir kahvalti yapabilirsiniz
Odalar bildiginiz salon gibi konum harika deniz guzel ama plajlari kirletmisler plajda temizlik yok.
Çok harika kesinlikle tavsiye ederim. Çok geniş ve ferah odaları var. Aşağıdaki resepsiyonda ki gözlüklü çok başka bir amca on numara birisi.

Ordu Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Ordu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Ordu Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Ordu Dsi Misafirhanesi İletişim, Ordu Dsi  Sosyal Tesisleri Adresi, Perşembe Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Ordu Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri
Yorum yapın