Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İzmir Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İzmir Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, İzmir Maliye Misafirhanesi hakkında, İzmir Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İzmir ilinde iki farklı lokasyonda hizmet veren İzmir Maliye Misafirhanesi, Konak ve Karşıyaka’da hizmet vermektedir. Konak Maliye Misafirhanesi 9 oda 20 yatak kapasitesine sahipken, Karşıyaka Maliye Misafirhanesi ise 24 oda 30 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Mükemmel konumunun yanında, ilgili personelleri, temiz odaları, uygun fiyatları ile hem cebinizin dostu hemde güven ve huzur içinde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

İzmir Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı İzmir Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Konak Maliye Misafirhanesi 0542 646 78 10 Karşıyaka Maliye Misafirhanesi 0232 368 25 28 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Maliye Misafirhanesi Adresi

İzmir Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı İzmir Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Konak Maliye Misafirhanesi Cumhuriyet Bulvarı No:5 Kat:6 Konak – İzmir (GİB), Karşıyaka Maliye Misafirhanesi Alaybey Cemal Gürsel Caddesi No:63 Karşıyaka – İzmir adresinde yer almaktadır.

İzmir Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleriİzmir Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İzmir Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Karşıyaka Maliye Misafirhanesi Konumu

Konak Maliye Misafirhanesi Konumu

İzmir Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Sadece geceyi geçirip konaklamak için küçük, temiz bir oda ve yeterli bir banyo. Konum çok merkezi. Ben sadece gece uykumu alacağım, gezmeye geldim İzmir”e, kahvaltımıda dışarda yaparım zaten diyorsan ; uygun fiyatı ile mükemmel tercih.
Merkezî bir konumda , karşıyaka iskeleye , otobüs duraklarına , İZBAN’a yürüme mesafesinde .akşamları yürüyüş yapmak için önünde park var biz çok sevdik 🌼
Odalar gayet güzel konum olarak çok güzel çok güzel fiyat performans mekanı diyebilirim
Gerek temizlik gerekse resepsiyonda ki personellerin nezaketinden dolayı, hizmet veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz
Gerek gündüz gerek gece çalışanlarının nezaketi ve yardımseverliği çok iyiydi. Fiyat/kalite uyumlu. Devlet imkanları ile yapılabilecekler bir yere kadar. Herşeyden önce itimat duyabileceğiniz bir yer. Otopark her zaman sorun ve düzeltme olanağı yok.

İzmir Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İzmir Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

İzmir Maliye Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, İzmir Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, İzmir Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın