Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bolu ilinin merkezinde bulunan ve Orman Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi nezih ve ailecek güzel bir tatil yapmanıza olanak sağlamak amacıyla güzel bir işletme olmaktadır.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi şehrin tam göbeğinde bulunan uygun fiyatı ve tüm restoran, kafeterya, eğlence mekanlarına yakın olması sebebiyle tatil dönemlerinde oldukça büyük ölçüde rağbet görmektedir.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kamu güvencesinde sunulan etkili bir misafirhane olmaktadır. Kamu misafirhaneleri arasında yer alan ve devlet güvencesi sebebiyle tüm kamu personellerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Bolu Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Bolu Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bolu Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0374 217 88 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Sağlık Mahallesi Karadere Caddesi No: 9 14300 Merkez/ Bolu​ adresinde yer almaktadır.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Fiyat olarak uygun. Odalar geniş ferah. Lavabo biraz eski gibi. Kahvaltı ücreti dahilinde de yok ancak yakınlarda kahvaltı mekanları mevcut. Zaten merkezi konumda
Bir gece konakladık bizi dışarıda bırakmadılar çok sağ olsunlar fiyat yer konum olarak her şey uygun çok güzel tavsiye ederim kamu çalışanları girebiliyor
Bölgede konaklamak için çoook çok uygun bir yer !!! Kamu misafirhanesi olması öncelikli olarak tercih sebebi, odalar temiz, yatak, yastık, yorgan vs lerde de olumsuz birşey yok. Fiyatı; yorumun okunacağı tarihe göre değişiklik gösterebileceği için buraya yazmıyorum ama çoook çok uygun.
bolu gezisi için gittiğimizde bir gece konakladık. yatakları temiz. tv ve wifi var. sıcak ve güvenli. yemek çay vs imkanınız yok. gecelik konaklama için başka ihtiyacınız yok zaten ve gayet yeterli. kamu kurumlarında bu ayrıcalıkların olması çok çok güzel.
Temiz sakin bir ortam. Aileyle tercih edilebilir. Teşekkür ederiz.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Bolu Misafirhaneleri, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Bolu Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Bolu Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın