Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi

Ankara ilinde şehrin tam göbeğinde Yenimahalle’de bulunan Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi deneyimli ekibi ve lezzetli yemekleri ile akıllarda yer edinen misafirhanelerden biri olmaktadır.

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi şehrin tüm ana arterlerine yakın bir mesafede yer almasının yanında, uygun fiyatı ilede kendisine hayran uyandırmaktadır. Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi yemekhane hizmeti, konaklama hizmeti, kafeterya hizmeti, Toplantı salonu hizmeti, kuaför hizmeti ve spor salonu gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi kamu personelleri tarafından eğitim için, tatil için veya yol güzergah üstü konaklamalar için yüksek oranda tercih edilmektedir. Uygun Fiyatları ilede akıllarda yer edinmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Ankara Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ankara Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0(312) 315 61 04 Konuk Evi 0(312) 343 30 75 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Ankara Orman Genel Müdürlüğü MisafirhanesiTarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Tarım ve Orman Bakanlığı Uluslararası Tarımsal Eğitim Merkezi Müdürlüğü Gayret Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 3.Km No:36 06170 Yenimahalle / ANKARA adresinde yer almaktadır.

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Çalışanlar güler yüzlü odalar çok iyi otel konforunda şampuan sabun tarak gibi şeylere kadar koymuşlar
Gayet nezih, 5 yıldızlı otel seviyesinde hizmetleri ve uygun fiyatıyla tercih edilecek nadir yerlerden birisi.
Çok güzel bir misafirhane kahvaltısı klasik fakat kaliteli ürünlerden oluşuyor. orman müdürlüğü eğitim merkezi olduğu için yer bulmak zor..
Mukemmel bir konaklama, kurum misafirhaneleri arasinda gördüğüm en kaliteli misafirhane, bakanliga teşekkürler
Çok temizdi.Düzeniydi.Sessiz olması benim için özellikle önemli.Personel güler yüzlü ve yardımcısıydı.Fiyatı çok uygun.Kahvaltısı ve özellikle yemek salonu çok temiz ve bakımlı.Kısacası herşey çok güzeldi.Teşekkürler
Misafirhane olduğunu göz önünde bulundurursak harika bir yer. Bu fiyata Ankarada hicbir yerde böyle güzel konaklama bulamazsınız. Tesis kaliteli olduğu için burada konaklamak isteyen çok. rezervasyon konusunda erken davranmak gerek

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi

Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Misafirhaneleri, Ankara Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Ankara Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Ankara Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın