Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları
Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları
post

Bursa’nın kalbi olan Osmangazi’de faaliyet gösteren, Osmangazi Dsi Sosyal Tesisleri uygun fiyatı ile gönüllerde yer edinmiş bir firma olmaktadır. Kamu güvencesinde yer alan ve ailenizle birlikte mutlu ve huzurlu bir tatilin planını yapıyorsanız bu yer tamda size göre diyebiliriz.

Tertemiz otel kalitesinde ve uygun konumu sayesinde oldukça tercih edilen ve uğrak bir mekan olan bu alandan ailenizde çay bahçesinde açık alanda çay içebilir, altından geçen derenin suyunun huzurunda çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinde hiç beklenmeyecek derecede uygun fiyatlara sahip olan Dsi Osmangazi Sosyal Tesisleri fiyatları ilede cebinizin dostu olduğunu göreceksiniz.

Dsi Osmangazi Misafirhanesi konum olarak Ulu Camiye 1 km, Yeşil Cami Emir Sultana 1 km, çarşı merkezine 5-10 dakikalık yürüyüş alanında bulunmaktadır.

Bursa Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası

Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesi yada diğer deyişle sosyal tesilerine ulaşmak için 0 224 224 73 40 telefon numarasını yada 0 224 224 73 43 telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bursa Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesine  Hocaalizade Mah. Hocaalizade Cad. Osmangazi / BURSA adresinden ulaşabilirsiniz.

Bursa Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları

Dsi misafirhaneleri Türkiye geneli alanlarda oldukça uygun fiyat ile hizmet vermektedir. Bu Fiyatlar hem herkesin rahatlıkla kalabilmesini hemde tercih etmesine olanak sağlamaktadır. Aşağıdaki listede eğer eşinizde kalacağınız bir aile odası isterseniz kamu tarifesinde kişi başı 65 TL gibi bir fiyata ücretlendirilecekiniz. Eğer tek kendiniz kalacaksanız çoklu odalarda 85 TL gibi bir fiyata fiyatlandırılmış olacaksınız. 

Aşağıdaki listede yine belirtmiş olduğum OSmangazi DSi Sosyal Tesislerinde Vatandaş fiyat listesi olarakta aile odasında kişi başı 98 TL bir ücretle ücretlendirilirken, Bu fiyat tek kişi iseniz çoklu odalarda kişi başı 128 TL olarak belirlenmiştir.

Osmangazi DSİ Misafirhanesi Kamu Tarifesi

Ortalama Bursa Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesi Resimleri

Bursa Dsi Misafirhanesi Konumu

Bursa Osmangazi DSi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Devlet Su işleri misafirhanesi Bursa merkezde setbaşında bulunuyor Konum itibarı ile buranın hemen hemen her yerine toplu taşıma araçlarının yogun çalıştığı bölgede bulunuyor Taksi dolmuş otobus tramvay özel halk otobusı belediye otobüsü dolmuş her tur araçın yogun çalıştığı bir bölgede Konum olarak etrafında yemek yemek her çeşit lokanta pide restoran mevcut misafirhane temiz güzel sesi ve çok sakin bir yerde
Arkadaşlarimla öğretmenler günü yemeği için tercih ettiğimiz sade ama yemeği lezzetli bir restauranta sahip… Özellikle ızgara köfte menüsü çokkk lezzetliydi. Ücreti de gayet makul. Tavsiye olunur;)
Şehrin göbeginde huzur adası mübarek. Standart kamu misafirhanesi lakin o bahçe yok mu o bahçe… Bahar ve yaz aylarında harika bir mekana dönüşüyor bahçe. İçinden akan deresi ve uygun fiyatlar.
Cok beğendim. Fiyatları çok uygun konaklama da yemek de. Yemekleri çok güzel. Gezilecek yerler yakın
Merkezde olması avantaj temiz ve nezih bir yer konforlu ayrıca çok memnun kaldım yolum bursaya düşerse tek kalacağım güvenilir yer tavsiye ederim
Buranın merkezinde derenin kenarında. Lokasyonu çok iyi tarihi çarşı yürme mesafesinde.
1 gece konakladık tertemiz ve kamu çalışanlarına indirimli olan bir tesis her bütçeye uygun kalınabilir sabah kahvaltısı dahil..
Otel kalitesinde bir misafirhane işletmesi. Yöneticileri tebrik ediyorum. Dışarıda açık havada gece geç saatlere kadar devam eden bir çay bahçesi var bir harika ayrıca açık hava yemek yeri de ayrı bir güzel. Fiyatlar gayet uygun.
Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları
Bursa Osmangazi Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir