Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bursa Sgk Misafirhanesi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri
Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri
4.4/5 - (13 votes)

Bursa ilinin merkez ilçesinden biri olan Osmangazi’de bulunana Bursa Sgk Misafirhanesi deneyimli personelleri ve ilgi alakanın en üst düzeyde yer aldığı misafirhanelerden biri olmaktadır. Kamu personellerine sunduğu uygun fiyatları sayesinde kendisine hayran bırakan misafirhanelerden olmaktadır.

Bursa Sgk Misafirhanesi tam merkezi bir konumda olmasından kaynaklı sıklıkla tercih edilirken aynı zamanda kamu personellerinin eğitim, iş gezisi veya seyahat planlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Bursa Sgk Misafirhanesi tüm kamu kurumlarına ve Bursa’daki doğal güzelliklerinin yer aldığı bir misafirhane olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Bursa Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Bursa Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Bursa Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bursa Sgk Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Bursa Sgk Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Bursa Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0224 600 10 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bursa Sgk Misafirhanesi Adresi

Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri ResimleriTürkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Bursa Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Santral Garaj, İnönü Caddesi, No:114 Osmangazi – Bursa adresinde yer almaktadır.

Bursa Sgk Misafirhanesi Konumu Nerede

Bursa Sgk Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Misafirhanesini cok begendik temiz ve guzeldi. Personel arkadaslar cok ilgili. Hepsine tesekkur ederiz.
Bugün işlemlerimiz için geldik ve daha girişte güvenlikten itibaren güler yüzle karşılandık her adımda çok yardımcı oldular ve işlemlerimiz çarcabuk yapıldı.. Tüm personele çok teşekkür ederiz..
Misafirhanesinde konaklıyorum. 3 gün kalacağım. Yeri Google mapsde gösterilmemiş. SGK il müdürlüğü içerisinde misafirhane. Çok fazla odaları yok. Odalar gayet güzel ve temiz. Personelleri ve şefleri çok ilgili ve medeniyetli. Fiyatları da kamu personeline kişi başı 2019 yılında 55 tl. Ufak bir kahvaltıları var. Yer bulursanız düşünmeden kalın.
SGK misafirhanesi de çok güzel.

Bursa Sgk Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri Bursa Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Resimleri

Bursa Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Bursa Misafirhaneleri, Bursa Sgk Misafirhanesi Telefonu, Bursa Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir