Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Balgat mevkinde yer alan ve Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı Balgat Eğitim Merkezi Misafirhanesi yada diğer adı Ankara Sgk Misafirhanesi şehrinde konaklamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerden biri olmaktadır.

Balgat Sgk Misafirhanesi diğer adıyla Ankara Sgk Misafirhanesi kamu personellerinin sıklıkla hem tatil hem eğitim ve hemde iş seyahatlarinde tercih ettiği nadir misafirhaneler arasında yer almaktadır. Sunduğu hizmetleri ile akıllarda yer edinmesinin yanında merkezi konu sayesinde her yere kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi çalışanlarının hepsinin birbirinden değerli personellere ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Ankara Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ankara Sgk Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Kahvaltı Hizmeti
 7. Oda Temizliği
 8. Lavabo

Ankara Sgk Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Ankara Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0312 473 89 40 veya 0312 473 89 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Sgk Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Ankara Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yukarı Öveçler Mahallesi, Cevizlidere Caddesi No:9 Balgat – Çankaya – Ankara adresinde yer almaktadır.

Ankara Sgk Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Sgk Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok rahattı kaldığımız oda. Çalışanlar çok ilgili ve kibarlar. Bir daha yine aynı yeri tercih edeceğim. Fiyatta uygun. Ankara’da öğretmen olarak öğretmen evinde yer bulmak imkansız. Ve öğretmen evinde buranın 2 katı fiyata kalıyoruz.
3 gün konakladık, temiz,hijyenik ve geniş odaları mevcut. Yataklar rahat, bizim kaldığımız zamanda gürültü patırtı pek olmadı, sessiz sedasız bir yer. Sabah kahvaltı dahil, 7.30 ile 10 arası oluyor. Kahvaltı standart ihtiyaçları karşılar. Genel itibariyle memnun kaldık, fiyat performans olarak degerlendirirsek gayet iyi. Fiyatlar bence uygun, 2022 Ağustos itibariyle paylaşımlı oda kamu çalışanına kişi basi 110 tl, paylaşımsız 140 tl 👍🏼
Herkez çok güler yüzlü odaları tertemiz yeri çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum
Eşim ve çocuğumla bir hafta kaldık. Gayet memnun ayrıldık. Temizlik konusunda bir sıkıntı yoktu. Kahvaltı da gayet yeterliydi. Bu fiyata gayet güzel bir yer.
Çok beğendik odalar çok temiz kahvaltısı gayet doyurucu ve kaliteli tavsiye ediyoruz çok nezih bir yer

Ankara Sgk Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri
Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Ankara Balgat Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri

Ankara Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Misafirhaneleri, Ankara Sgk Misafirhanesi Telefonu, Ankara Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın