Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Giresun ilinin merkezinde yer alan ve deniz manzarası ile kendisine hayran bırakan Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kamu personellerinin yararlanabilmesi için sunulan bir konaklama hizmeti olmaktadır.

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi şehrin tam merkezinde denizin kenarında yer almasından dolayı yüksek oradan tercih edilmektedir. Oldukça uygun yapısının yanında sahile iki adım mesafede olması ve güzel bir sahil yürüyüşü yapmanıza olanak sağlamaktadır. Giresun’da gezmek için oldukça birbirinen güzel doğal güzellikleri görmenize olanak sağlarken aynı zamanda uygun fiyatı sebebiylede yüzünüzü gülümseten bir işletme olmaktadır.

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklama hizmeti olarak otel konseptinde sunulan odaları ve kendisine has olanakları sayesinde güzel ve keyifli bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Giresun Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Giresun Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Giresun Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0454 217 06 28​ telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Çıtlakkale Mah. Atatürk Bulvarı No:135 GİRESUN​ adresinde yer almaktadır.

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Misafirhanesi gerçekten çok güzel. Kaldığım oda küçük ama tek kişi olduğum için hiç problem edilecek bir durum değil. Denize bakan cephenin manzarası oldukça güzel. Otoparkı mevcut. Giresun’da kalınabilecek en iyi yerlerden birisi.
Misafirhanesinde konakladık. Hem ilgi olarak hem de temizlik ve istirahat olacak çok memnun kaldık. Ücret açısından da gayet uygundu. Gidecek olanlar için kesinlikle öneririm.
Oldukça temiz konforlu harika manzaralı odalar var.Guler yüzlü personelleri isini en iyi şekilde yapan sosyal tesisler şefine çok teşekkür ederiz
Çok iyi biz cok rahat ettik. Oda ferah, güzel deniz manzaralı.
otel konforunda bir misafirhane.

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Giresun Misafirhaneleri, Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Giresun Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Giresun Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın