Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Karacabey Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Bursa ilinin Karacabey ilçesine bağlı Karacabey Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Karacabey Öğretmenevi Odaları; 12 oda 30 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, kablosuz internet bulunmaktadır.

Karacabey Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, yemekhane, düğün salonu, öğretmenler lokali, yazlık bahçe ve okuma salonu bulunmaktadır.

Karacabey Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 65km mesafededir.

Karacabey Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bursa ilinin Karacabey ilçesine bağlı Karacabey Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0224 676 49 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karacabey Öğretmenevi Adresi

Bursa ilinin Karacabey ilçesine bağlı Karacabey Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Tabaklar Mahallesi, Park Caddesi, No:28 Karacabey – Bursa adresinde yer almaktadır.

Karacabey Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2024 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Karacabey Öğretmenevi Konumu Nerede

Karacabey Öğretmenevi Konaklama Yorumları

cok temiz ve bakimli bir konaklalma yeri ekip calisan ekip arkladlasllarimiza cok tesekkur ederiz
Otellerden ve apartların hepsinden daha ucuz ve daha güzel. Ayrıca adam gibi adamlar yönetiyor çok memnun kaldık
2 gece konakladık ve gayette memnun kaldık pandeme uygundu herşey temizlik 10 numara hizmet 10 numara personel 10 numara ve bir daha yolum buraya düşerse hiç düşünmeden gene burda kalırım
Güler yüzlü hizmet, temiz bir mekân. Karacabey otobüs terminalinin hemen karşısında bulunuyor. Ögretmen evi çay bahçesi ise yeşil ve çok güzel bir park. Ögretmen evi yeni restore edilmiş. Tavsiye ederim. Iyi yönetilen bir ogretmen evi.
Kesin gelinsin 5 yıldızlı otellere temizlik hijyen ve konforda kafa tutar.
Özellikle yemekleri çok güzel ve kaliteli Karacabey de çalışan memurların yemek yedikleri bir yer ayrıca cemiyetler içinde çok uygun
Odalar rahat ve temiz, kahvaltı da bi çok yere göre çok iyi. En çok kahvaltıdan memnun kaldık.

Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları
Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Karacabey Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Karacabey Öğretmenevi Telefon Numarası, Bursa Karacabey Öğretmenevi Adresi Konumu, Karacabey Öğretmenevi Oda Fiyatları, Karacabey Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın