Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Lapseki Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine bağlı Lapseki Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Lapseki Öğretmenevi Odaları; 9 oda ve 22 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise;  televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, sıcak suyu, elbise dolabı bulunmaktadır.

Lapseki Öğretmenevi Genel Olarak; Deniz manzaralı restoran, yemekhane, oyun salonu, çocuk oyun parkı, okuma salonu, çok amaçlı salon, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Lapseki Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 34km mesafededir.

Lapseki Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine bağlı Lapseki Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0286 512 1504 veya 0530 512 0286 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Lapseki Öğretmenevi Adresi

Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine bağlı Lapseki Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi No:13 Lapseki – Çanakkale adresinde yer almaktadır.

Lapseki Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

İstanbul Haydarpaşa TCDD Misafirhane Ücretleri Fiyatları 2024
Konaklama TürüKonaklama TipiStandart OdaSuit Oda
Görevli gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeliTek Kişi Konaklama (Kişi Başı)660 TL700 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)640 TL680 TL
Kamu Personeli KonaklamaTek Kişi Konaklama (Kişi Başı)700 TL800 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)650 TL740 TL
Sivil Konaklama (Kamu Personeli Olmayan)Tek Kişi Konaklama (Kişi Başı)1200 TL1400 TL
İki kişi bir arada Konaklama (kişi başına)1100 TL1300 TL
Görevli gelen
Sayıştay Denetçisi
ve Müfettişler,
Görev belgesi
ibraz edilmesi gerekli..
Tek Kişi Konaklama (Kişi Başı)965 TL965 TL

Lapseki Öğretmenevi Konumu Nerede

Lapseki Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Konumu on numara beş yıldız. Lapseki sahilinde geç saatlere kadar vakit geçirdikten sonra yürüyerek ulaşmak çok keyifli. Odalar çok çok kötü değil. Gayet de kalınabilecek bir öğretmenevi. Temizlik de gayet iyiydi. Resepsiyondaki genç arkadaş da yardımsever ve ilgili. Teşekkür ederiz.
Akşam yerlestik ve güzel bir odaydi, arabalı vapurdan inince hemen karşınızda, sabah kalkıp sahil yurusuyu yapıp kahvaltılık birşeyler alıp yiyebilirsiniz, öğretmen evi içinde çay içmek için gölge bahçesi var, gözleme 7,5 TL, çay uygun, tavsiye ederim, ROTASIZ AİLE 😂
Huzurlu şehrin, fiyat performansı iyi güzel insanların olduğu bir öğretmenevi, konumu süper, tam feribottan çıkınca karşıda ve şehir merkezinde
Tam feribot iskelesinin karşısında kalıyor. Konumu iyi, odaları temiz güzel, kliması çalışıyor. Kahvaltı için ek ücret alınıyor.
4 gün burada kaldık aile olarak. Hizmette aksaklık olmadı hiç. çalışanlarda çok kibardı. Kurum müdürüne istediğimiz zaman ulaşabildik. Odalar temizdi ve sıcak su her saat vardı 4 gün boyunca. Kahvaltı standart bizim için sakin ve güzel bir 4 gün oldu. Teşekkür ederiz.
Gelibolu feribotunu beklerken kısa bir mola için yol kenarında hoş bir bahçe içinde, çocuk oyun parkının yanında uygun fiyatlı bir mekan. Gözlemeleri çok nefis. Gece konaklama için herkese açık. Yolunuz düşerse oturup bir bardak çay ile gözleme deneyin.

Lapseki Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Lapseki Öğretmenevi Telefon Numarası, Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Adresi Konumu, Lapseki Öğretmenevi Oda Fiyatları, Lapseki Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın