Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi

Çanakkale ilinin Güzelyalı ilçesinde yer alan Çanakkale 18 Mart Üniversitesi bünyesinde hizmet veren diğer adıyla Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi konaklama amacıyla hizmet sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezine 10km mesafede yer almakta olup, havaalanına ise 8km mesafede yer almaktadır. Doğa ile iç içe denizin zarif maviliği ve mükemmel yeşillikteki doğası ile kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi deneyimli personel kadrosuna sahip olmakla birlikte ilgi ve alakanın en üst düzeyde yer aldığı bir kamu misafirhanesi olmaktadır. Uygun fiyatı sebebiyle yoğun bir ilgiye maruz kalmakta olup, rezervasyon yaptırılarak gidilmesi daha uygun olmaktadır.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0530 543 10 28

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Çınarlı Mevkii Dardanos Yerleşkesi Güzelyalı / Çanakkale

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

İki gün konakladığımız otelden çok memnun bir şekilde ayrıldık. Memnun kalmamızda etkili olan faktörler: Denize sıfır konumu, kendine ait plajı, yeşillikler içinde olması, güler yüzlü ve ilgili personeli. Aracımızla geldiğimiz için ulaşım ve park konusunda da sıkıntı yaşamadık. Her şey için teşekkürler. Görüşmek dileğiyle.
Ecdad yadigarı Çanakkale’de devlet misafirhaneleri arasında konumu ve hizmetiyle farklı bı yerde.Personelin size karşı tutumu oldukça iyi , temizlik için çalışan arkadaşlarda tüm gün ihtiyacınızın olup olmadigini soruyor. Yemek , kafe ,market kisimlariyla ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmadım. Ormanın içinde deniz keyfi tarifsiz
Otel, odalar çok güzel. 3 kişilik odalar. Klima duş, temizlik güzel. Deniz biraz taşlı. Çam ağaçları içerisinde sessiz huzurlu bir ortam
Çok güzel, kafa dinlemelik bir yer. Çalışanlar Çok kibar ve ilgili. Teşekkür ederiz
Otelde kalmadım, günü birlik girdim. Plaj, tesis çok temiz, imkanlar harika ve uygun fiyatlı.
Çanakkale mezunu biri olarak zaten çok sevdiğimiz bu mekana tatil için misafir olarak da gitmek aşırı keyifliydi. Tekrar görüşmek dileğiyl:)

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın