Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğüne bağlı Manavgat Ovası Şube Müdürlüğü Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için oluşturulmuş profesyonel bir yapıda hizmet veren misafirhanelerden biri olmaktadır.

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi hem konaklama ihtiyacınız için hemde güzel bir tatil için değerlendirebileceğiniz duraklardan biri olmakla birlikte uygun fiyatlı bir rota üstü alan olarakda tercih edebilirsiniz.

Bahçesi ve yeşillikler içinde olan Manavgat Dsi Misafirhanesi bahçesinde  çocuklarınız güzel vakit geçirirken lokalinde sizinde güzel bir kahve çay içerek vakit geçirebilirsiniz.

Odaları genel olarak ele alırsak hijyen ve temizlik açısında yeterli derecede diyebiliriz. Bina biraz eski olsada personellerinin güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımı bu eksikliği bitirmektedir.

Manavgat Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğüne bağlı Manavgat Ovası Şube Müdürlüğü Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 746 12 86 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Manavgat Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğüne bağlı Manavgat Ovası Şube Müdürlüğü Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Aydınevler Mahallesi Oymapınar Caddesi No:27 Manavgat/Antalya adresinde yer almaktadır.

Ortalama Manavgat Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Manavgat Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Manavgat Dsi MisafirhanesiManavgat Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Manavgat Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Manavgat Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tertemiz odalar, çok yardımcı ve ilgili çalışanlar, güzel ortam ve konum. Kesinlikle tavsiye ederim.
Escom.eski binalar ama düzenli temiz güvenlik sistemi sağlam.kapıdaki görevliler güler yüzlü…
Güvenle konaklamanızı yapa bileceğiniz bir tesis.
Devlet titizliği, temizliği var.
Bahçesi ve çevresi oldukça güzel bir misafirhane 2022 şubat ayında kaldım ya 90 TL idi ya 110 TL idi tam hatırlayamadım. Ama personelleri her açıdan çok güleryüzlü ve saygılılar.
Memnun kalmanız garanti odaları ve hersey yeterli yemekleri güzel memnun kaldım ben.

Manavgat Dsi Misafirhanesi Resimleri FotoğraflarıAntalya Manavgat Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAntalya Manavgat Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAntalya Manavgat Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAntalya Manavgat Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAntalya Manavgat Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi

Manavgat Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Manavgat Dsi Misafirhanesi İletişim, Manavgat Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Manavgat Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Dsi Manavgat misafirhanesi, başta misafirhane sorumlusu olmak üzere, bütün çalışanlarıyla çok ilgililer, yardımseverler, güler yüzlüler. Kendimizi ailemizin yanında gibi hissettik. Odalar tertemiz. Lojman içinde ferah bir ortam, her yere 5 dakika mesafede, şehrin içinde. Her şey için çok teşekkürler.

  Yanıtla

Yorum yapın