Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Denizli Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü 212. Şube Müdürlüğü Denizli Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçları için yapılmış mükemmel güzellikte yeni bir misafirhane olmaktadır. Odalarının boyutu olsun, güzelliği olsun, sunduğu imkanlar olsun ele aldığımızda her konuda mükemmel ve  profesyonelce hazırlanmış diyebiliriz.

Denizli Dsi Misafirhanesi oda içerisinde, televizyon, buzdolabı, klima, elbise dolabı, şifoniyer, banyo, lavabo ile her ihtiyacınıza çözüm olması amacıyla tesis edilmiş ve döşenmiştir.

Denizli Dsi Misafirhanesi yapısı gereği şehre yakınlığı, merkezi konumu ve sosyal tesis imkanlı ile değerlendirdiğimizde 5 yıldızlı otellerle yarışan bir misafirhane olmaktadır. Uygun fiyatıylada bütçe dostu olan bu misafirhane hem uygun fiyat hemde profesyonel hizmet anlayışıyla donatılmıştır.

Denizli Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Pamukkale Travertenleri
  • Hierapolis Antik Kendi
  • Güney Şelalesi
  • Keloğlan Mağrası
  • Tripolis Antik Kenti
  • Antik Havuz

Denizli Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü 212. Şube Müdürlüğü Denizli Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0258 502 02 17 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Denizli Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü 212. Şube Müdürlüğü Denizli Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Şemikler Mahallesi, Gümüşler Bulvarı Merkezefendi/Denizli adresinde yer almaktadır.

Ortalama Denizli Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Denizli Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriDenizli Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Denizli Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Denizli Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Denizli Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tertemiz ve geniş odalara sahip, mobilyalar yeni bir otel gibi konforlu, odalarin balkonları olması guzeldi. Personeli ilgili ve yardımseverdi. Sabah kahvaltısı lezzetli ve yeterliydi ve akşam yemekleri de oldukça güzeldi. Fiyatlar makuldu. Restorandaki garson ilgili ve kibardi.
Klasik Kamu Misafirhanesi, temizlik iyi, odalar küçük, buz dolabı minik. Kamu Personeline 2 kişi 130 TL. Kahvaltı kişi başı 20 TL. Saat 8:00 ile 10:arası kahvaltı yapabilirsiniz.
Personelin ilgisi ve nezaketi, temizliği, yemekleri, odaların konforu ve fiyatları ile kamu misafirhaneleri arasında rakipsiz. Tipik 5 yıldızlı otel yapısı ve konforunda. Otoparkı, spor salonu, dışarıda cafe imkanı da var. Ulaşımı da çok zor değil, çevreyol vasıtasıyla ışıklara takılmadan şehir merkezine çok uzak değil. İhtiyaç duyduğumda ileride konaklama için yine tek tercihim olacaktır.
Geçen ay iş seyahatinde bir tavsiye üzerine konaklama imkanı buldum..4 yıldızlı otlerin konforunu aratmayacak bir konaklama yeri arıyorsanız tavisye ederim.. Kahvaltıda oldukça doyurucu ve uygun fiyat
Tertemiz yeni yapılmış nezih bir dinlenme tesisi. Ailenizle gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz yolculuk sırasında mola verebileceğiniz güzel bir tesis
Fiyat performans olarak çoook iyi bi yer. Geniş odaları var, duşlar harika, balkon da var 🙂
Kamu ya özel fiyatlariyla uygun bir şekilde kalınabilecek nadir guzellikteki yerlerden ..pişman olmazsınız
Konfor, temizlik, rahatlık, fiyat anlamında çok çok iyi diyebilirim. Standart dsi misafirhaneleri gibi geniş bahçeli, restoranı var, ufak bir kantin gibi satışı var. Konaklama ücreti kamu çalışanı olarak 2021 yılında 65 lira verdik. 15 lirada kahvaltı. Gayet makul ücretler.

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir