Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Denizli Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü 212. Şube Müdürlüğü Denizli Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçları için yapılmış mükemmel güzellikte yeni bir misafirhane olmaktadır. Odalarının boyutu olsun, güzelliği olsun, sunduğu imkanlar olsun ele aldığımızda her konuda mükemmel ve  profesyonelce hazırlanmış diyebiliriz.

Denizli Dsi Misafirhanesi oda içerisinde, televizyon, buzdolabı, klima, elbise dolabı, şifoniyer, banyo, lavabo ile her ihtiyacınıza çözüm olması amacıyla tesis edilmiş ve döşenmiştir.

Denizli Dsi Misafirhanesi yapısı gereği şehre yakınlığı, merkezi konumu ve sosyal tesis imkanlı ile değerlendirdiğimizde 5 yıldızlı otellerle yarışan bir misafirhane olmaktadır. Uygun fiyatıylada bütçe dostu olan bu misafirhane hem uygun fiyat hemde profesyonel hizmet anlayışıyla donatılmıştır.

Denizli Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Pamukkale Travertenleri
 • Hierapolis Antik Kendi
 • Güney Şelalesi
 • Keloğlan Mağrası
 • Tripolis Antik Kenti
 • Antik Havuz

Denizli Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü 212. Şube Müdürlüğü Denizli Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0258 502 02 17 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Denizli Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü 212. Şube Müdürlüğü Denizli Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Şemikler Mahallesi, Gümüşler Bulvarı Merkezefendi/Denizli adresinde yer almaktadır.

Ortalama Denizli Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2023 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)357 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2023 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)561 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)612 TL
Suit Oda (1 Kişilik)714 TL
Suit Oda (2 Kişilik)816 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)306 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)260 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)229 TL

Denizli Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriDenizli Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Denizli Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Denizli Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tertemiz ve geniş odalara sahip, mobilyalar yeni bir otel gibi konforlu, odalarin balkonları olması guzeldi. Personeli ilgili ve yardımseverdi. Sabah kahvaltısı lezzetli ve yeterliydi ve akşam yemekleri de oldukça güzeldi. Fiyatlar makuldu. Restorandaki garson ilgili ve kibardi.
Klasik Kamu Misafirhanesi, temizlik iyi, odalar küçük, buz dolabı minik. Kamu Personeline 2 kişi 130 TL. Kahvaltı kişi başı 20 TL. Saat 8:00 ile 10:arası kahvaltı yapabilirsiniz.
Personelin ilgisi ve nezaketi, temizliği, yemekleri, odaların konforu ve fiyatları ile kamu misafirhaneleri arasında rakipsiz. Tipik 5 yıldızlı otel yapısı ve konforunda. Otoparkı, spor salonu, dışarıda cafe imkanı da var. Ulaşımı da çok zor değil, çevreyol vasıtasıyla ışıklara takılmadan şehir merkezine çok uzak değil. İhtiyaç duyduğumda ileride konaklama için yine tek tercihim olacaktır.
Geçen ay iş seyahatinde bir tavsiye üzerine konaklama imkanı buldum..4 yıldızlı otlerin konforunu aratmayacak bir konaklama yeri arıyorsanız tavisye ederim.. Kahvaltıda oldukça doyurucu ve uygun fiyat
Tertemiz yeni yapılmış nezih bir dinlenme tesisi. Ailenizle gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz yolculuk sırasında mola verebileceğiniz güzel bir tesis
Fiyat performans olarak çoook iyi bi yer. Geniş odaları var, duşlar harika, balkon da var 🙂
Kamu ya özel fiyatlariyla uygun bir şekilde kalınabilecek nadir guzellikteki yerlerden ..pişman olmazsınız
Konfor, temizlik, rahatlık, fiyat anlamında çok çok iyi diyebilirim. Standart dsi misafirhaneleri gibi geniş bahçeli, restoranı var, ufak bir kantin gibi satışı var. Konaklama ücreti kamu çalışanı olarak 2021 yılında 65 lira verdik. 15 lirada kahvaltı. Gayet makul ücretler.

Denizli Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Denizli Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Denizli Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Denizli Dsi Misafirhanesi İletişim, Denizli Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Denizli Merkez Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Denizli Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Denizli Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

Yorum yapın