Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Muğla Milas Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Muğla Milas DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Milas Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Devlet Hava Meydanları İşletmesine bağlı Muğla Milas – Bodrum Havalimanı Misafirhanesi bölgede kalınabilecek en güzel misafirhanelerden olmaktadır. Hem kamu güvencesinde olması hem kamu güvenliliğine sahip olması gibi ayrıcalıklara yer veren nadir misafirhanelerden olmaktadır.

Muğla ilinin Milas ilçesinde yer almakla birlikte Bodrum’a ortalama 35km uzaklıkta bulunmaktadır. Bodruma gelenler bu havalimanını tercih ettiğinden dolayı oldukça nezih ve bakımlı bir havalimanı olmaktadır.

Muğla Milas Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Muğla Milas Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0252 523 01 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muğla Milas Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Muğla Milas Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Muğla Milas Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ekinanbarı Mahallesi, Havalimanı Sokak 48200 Milas – Muğla adresinde yer almaktadır.

Muğla Milas Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiMuğla Milas Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün165 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası100 TL
Kamu Konaklama fiyatı165 TL
Sivil Konaklama Fiyatı275 TL

Muğla Milas Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Muğla Milas Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

DHMİ Misafirhanesinde konakladım çalışanların hepsı inanılmaz misafir perver teşekkürler hepsine
Mükemmel bir tesis . Ülkemizle gurur duyuyorum
Havaalanı içindeki sosyal mekanlar dışarıya göre daha ekonomik
Bodrum merkeze yakın bir havaalanı.uçaksan iner inmez bavul almak için binaya giriyorsunuz rahat bir havaalanı
Çok büyük olmayan bir havaalanı, ancak hızlı ve kolay çıkış olanağı var. Bodrum a da yakın. 5 yıldızı hak ediyor.✔️✈️💫

Muğla Milas Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi

Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi Milas Bodrum Havalimanı Misafirhanesi

Muğla Milas Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Muğla Milas Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Milas Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Muğla Milas Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Muğla Milas Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın