Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Erzincan ilinin il merkezinde bulunan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarına çözüm sunan bir misafirhane olmaktadır.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezinden araç ile 10 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Şehrin gürültüsünden uzak bir konumda yer almakta olup, huzur içinde sakin bir dinlenme olacağı sunmaktadır.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi konukevi olarak geçmekte olup, 16 adet standart oda ve 4 adet suit oda olmak üzere 20 ıda ve 45 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Tüm konaklama odalarında klima, kesintisiz sıcak suyu, kablosuz internet, televizyon, buzdolabı gibi ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi fakülte içerisinde yer almaktadır. Yerleşke içerisinde cafe, restoran gibi bir çok işletme bulunmakta olup, rahatlıkla konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Binali Yıldırım Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Binali Yıldırım Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0446 220 06 06

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi , Yalnızbağ Yerleşkesi, 24002 / ERZİNCAN

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Doğu Karadeniz gezimizin dönüş yolunda bir gece kaldık. Suit oda verdiler, müthişti. Yani kaldığımız en güzel kamu misafirhanesi diyebilirim. Hem de 450 ₺! Odayı görünce serpme kahvaltı bekliyor insan ama sıradan bir kahvalti veriyorlar. ben çok beğendim.
Şimdiye kadar bir çok konukevi, misafirhane ve otelde kaldım fakat hem fiyat olarak hem de kalite olarak burası açık ara farkla önde. Öncelikle odalar görselde görüldüğü gibi. Genel olarak avantajlarını şu şekilde sıralayabilirim: – Odalar temiz, ferah ve klimalı. – Kahvaltı hizmeti mevcut. – Fiyat olarak en uygun konaklama yerlerinden biri. – Personel güler yüzlü ve samimi.
İçerde her şey çok güzel temiz ve odalar çok geniş. Her yer halı kaplı. Banyosu lavabosu çok güzeldi. Fiyatı uygun. Kalacak bir yer oldu bizim için. Otelden vs çok daha iyiydi. Biz mecburen kalacak yer aramıştık çok iyi bir kurtarıcı oldu bizim için. İyi varsınız.
Her şeyiyle çok temiz, çok ferah ve 5 yıldızlı otel konforunda. Şimdiye kadar kaldığım en temiz ve yeni üniversite konukevi diyebilirim. Fiyatı da akademik personel için bedavadan biraz pahalı. Kahvaltısı yok. Hemen yanında market var.
Gerçekten çok temiz ve güzeldi Bir akademisyen olarak Üniversite içerisinde böyle güzel bir yerde kaldığım için çok mutlu oldum

Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Binali Yıldırım Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın