Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Kars Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Kars ilinin Merkezinde bulunana Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü Kars Karayolları Misafirhanesi yenilenmiş yüzü ile mükemmel hizmet anlayışını sunan nadir kamu misafirhanelerinden biri olmaktadır.

Kars Karayolları Misafirhanesi hem konaklama hem, hem yemekhane olarak, hemde sosyal imkanlar olarak Kars şehrinde sunulan mükemmel bir imkan olmaktadır.

Kars Karayolları Misafirhanesi hem uygun fiyatı ile hemde deneyimli personelleri ile sunduğu hizmet anlayışını sayesinde konaklayan herkesin mükemmel bir şekilde memnun ayrılmasını sağlamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Kars Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Kars Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Kars Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kars Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Kars Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Kars Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0474 453 60 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kars Karayolları Misafirhanesi Adresi

Kars Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Kars Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenişehir Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı
​​No: ​8 Erzurum-Kars Karayolu Üzeri Merkez – Kars
adresinde yer almaktadır.

Kars Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kars Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Kars Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bunyesinde baska bir ilde çalıştığım kurumum. Musafirhanelerimiz her bolge mud nun bulundugu illerde mevcuttur. Rahatlikla 5 yildiz otel kivaminda konaklayabilirsiniz.
Biz misafirhanesini kullandık. Gayet güzel ilgililer odalar temiz ve bakımlı. Odaların sıcaklığı çok güzel. Banyo ve tuvaletler temiz. Konaklamak için güzel bir mekân. Ve kamu personeli olarak 55 lira verdik kişi başı 👌🏻
Yeni bir bina. Yatakları çok rahat, tuvalet ve banyosu da oldukça temiz. En önemlisi personel Güler yüzlü ve samimi. Ayrıca merkeze servisleri de mevcut. İhtiyacınız olan herşeye cevap veren bir yer. Oldukça memnun kaldım ,vermiş oldukları hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkürler ☺️
Klasik heryerlerdeki misafirhane gibi. Odada bir cift kisilik bir de tek kisilik olmak uzere iki yatak vardi. Cift kisilik yatak gayet konforluydu. Carsaflar, banyo temizdi. Odada tv, mini buzdolabi, gardrop, masa ve iki sandalye, tuz, tabak, catal, kasik, havlu, pecete vb mevcuttu.
Misafirhane temiz, personel ilgili, gayet güzel kalınabilecek bir mekan, sadece kahvaltı çeşidi çoğaltılabilir..
Misafirhanesinde bir gece kaldım.ve çok beğendim.yapanlarin yaptıranların ellerine sağlık

Kars Karayolları Misafirhanesi

Kars Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Kars Misafirhaneleri, Kars Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Kars Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir