Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Erzincan Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu Ve Fiyatları

Erzincan Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Erzincan Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
post

Erzincan ilinin Merkez ilçesinde bulunan, Erzincan Ptt Misafirhanesi veya diğer Adıyla Erzincan Ptt Eğitim Merkezi uygun konaklama sunan kamu misafirhanelerinden biri olmaktadır.

Kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği, geniş ve ferah odalarının yanında kış aylarında Erzincan gibi bir şehirde sıcacık bir şekilde konaklamanıza olanak sağlamaktadır. Binasının gerek fiziki yapısı gerekse kamunun profesyonelce hizmetlerini düşündüğümüzde güzelce konaklama imkanı sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Erzincan PTT Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Erzincan Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Erzincan PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0446 223 22 52 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzincan Ptt Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi,

Erzincan Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu PTT Erzincan PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Mimar Sinan Mahallesi, Talip Kaban Bulvarı Ptt Baş Müdürlüğü Merkez – Erzincan adresinde yer almaktadır.

Erzincan Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Erzincan Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzincan Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Erzincan’ da dusunmeden konaklayabileceginiz bir yer, temizlik, ilgi ve yaklasimlari guzel. Otoparki mevcut, tek eksisi carsiya biraz uzak.
Odalar çok güzel, yataklar yeni ve tertemiz. Havlular itina ile katlanmış, banyosu temiz. Oda ferah. kahvaltı yok. Gönül rahatlığı ile kafanızı koyup uyanacak bir yer. Ben ki uykuya dalmakta zorluk çeken biriyim. Erzincana gelip, uygun ve temiz bir yer arayanlara tavsiye ediyorum.
Fiyatına göre harika. Gayet temiz ve düzenli. Odalarda mini buzdolabı, televizyon, sıcak su, havlu vb herşey Var. Çarşafları temiz, malzemeler kaliteli. Ve oda fazlasıyla geniş
Kurumların misafirhanelerini uygun olduğunda kullandırtması çok güzel. Kaldığımız yer sunduğu imkanlar açısından da çok uygun fiyatlı
Allah devletimize zeval vermesin.Fiyatina göre çok güzel konforlu temiz bir yer.

Erzincan Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Erzincan PTT Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan PTT Misafirhanesi Adresi, Erzincan PTT Misafirhanesi Telefonu, Erzincan PTT Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir