Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Erzincan Hekimevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Erzincan Hekimevi Resimleri

Erzincan ilinin merkezinde bulunan ve Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Hekimevi diğer adıyla Erzincan Sağlık Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunmaktadır.

Erzincan Hekimevi oldukça güzel bir konumda yer almakta olup, çevresinde bir çok işletme bulunmaktadır. Erzincan Hekimevi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunduğundan kaynaklı olarak yılın her ayı oldukça yoğun bir misafirhane tercihi olmaktadır.

Erzincan Hekimevi merkezi konumu sayesinde tüm kamu personellerinin sıklıkla tercih edilem bir misafirhane olduğundan kaynaklı kamu personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Erzincan Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan Hekimevi Numarası, Erzincan Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Erzincan Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Erzincan Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Erzincan Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0446 224 0720  — 0446 226 58 19/ 20 /21

Erzincan Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Erzincan Hekimevi Misafirhanesi Adresi : MimarSinan Mah.1167.Sk.No:2
Mimar Sinan Aile Sağlığı Merkezi Merkez / ERZİNCAN

Erzincan Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzincan Hekimevi Konumu  :

Erzincan Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Erzincan Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Erzincan da kalınabilecek yerlerden.kahvaltı yok wifi var büro tipi buzdolabı var sakin dinlenilecek yer.Bu tarihteki tek kişilik fiyatı 204 tl
Oda çok temizdi, yataklar çok rahattı, havlu ve nevrssimler çok temiz ve yumuşacıktı. Hem sabah hem akşam personeli güleryüzlüydü. Biz çok memnun kaldık, fiyatına göre çok çok iyiydi.
Sesiz, sakin, temiz bir yer arıyorsanız bu misafirhane tam sizlik. Kahvaltıda olsaydı çok iyi olurdu. Birkaç kere kalma imkanım oldu. Temiz, sakin bir yer tavsiye ederim.
Ücretinin karşılığını veren temiz bir mekan 1 gece kalıp yola devam edecekler için birebir tam bir f/p
Beğendim, kibar insanlar, odalar rahat ve tertemiz, yatak ve örtüler sakız gibi terrrtemiz, fiyatları da gayet iyi, keşke her ik ilçede olsa

Erzincan Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Erzincan Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Erzincan Hekimevi Resimleri Erzincan Hekimevi Resimleri Erzincan Hekimevi Resimleri
Erzincan Hekimevi Resimleri Erzincan Hekimevi Resimleri Erzincan Hekimevi Resimleri Erzincan Hekimevi Resimleri Erzincan Hekimevi Resimleri

Erzincan Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan Misafirhaneleri, Erzincan Hekimevi Telefonu, Erzincan Hekimevi Ücretleri, Erzincan Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın