Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Erzurum ilinin merkez ilçesi Yakutiye ilçesinde faaliyet gösteren ve Erzurum Teknik Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için Erzurum şehrinde çözüm sunmaktadır.

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi 2019 yılında faaliye geçmiştir. Kampüs içerisinde yer alan konukevi 8 adet üç kişilik, 24 adet iki kişilik, 7 adet suit oda ve 1 adet engelli odası ile toplamda 44 oda ve 88 yatak ile hizmet sunmaktadır.

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi lezzetli sabah açık büfe kahvaltısı ile güzel ve zinde bir gün geçirmenize olanak sağlarken aynı zamanda doğa içerisinde yer alması sebebiyle huzur içinde doğa ile iç içe olmanıza olanak sağlamaktadır.

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi şehrin gürültüsünden uzak bir konumda yer almaktadır. Bu sebeple şehir merkezine aracınız ile 10 dakikalık bir mesafede yer almaktadır.

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunan bir misafirhane olmakla birlikte kendisine hayran bırakan bir misafirhane olmaktadır. Kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Erzurum Teknik Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Erzurum Teknik Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0442 666 25 29

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Ömer Nasuhi Bilmen Mah. Havaalanı Yolu Cad. No:53 Abdurrahman Gazi Kız Öğrenci Yurdu Karşısı, 25050 Yakutiye/Erzurum

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Konaklama öncesi ve sonrasında bizi karşılayan hanımefendiye misafirperver yaklaşım ve ilgisi için çok teşekkür ederim. ETÜ misafirhanesi uygun fiyatlı (cift kişilik tek oda 600tl ödedik,kahvaltı dahil), içi temiz, odalar geniş,çevresi açık alan olup ferahlatıcı bir ortama sahiptir. Üniversite içinden ulaşım sağlanmaktadır.
Konuk evi temiz , yataklar rahat ,banyo temiz ,dolaplar yeterli büyüklükte ,mini dolap mevcut , su ısıtmak için kettle mevcut ,odalar büyük ferah .güzel lokasyonda sabah kahvaltısı hazır tabak şeklinde yeterli. fiyatına uygun , rahatlıkla kalınabilir
Başta güler yüzlü personellerinden dolayı çok memnun kaldık kahvaltı çeşitleri çok güzeldi yakın dostlarıma tafsiye edebileceğim temiz hijenik konaklama yapacakları bir yer çok teşekkür ederiz
Tertemiz ve yeni yapı. Fiyat olarak çok uygun. Kahvaltıda peynir zeytin vs fiyata dahil. 1 gece kaldık şehir merkezine biraz uzak ancak toplu taşıma ile 20 dk kadar sürüyor
Erzurum’da belki de kalınabilecek en iyi yerlerden birisi. Çok hijyenik, temiz ve en sevdiğim kısmı da çalışanlar çok güler yüzlü ve ilgili. Ayrıca fazla gürültü kirliliği olmayan sakin ve güvenli yerde. Eğer Erzurum’a yeni geldiyseniz ve kalacak yer arıyorsanız kesinlikle birebir. Şiddetle tavsiye ederim.

Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Erzurum Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın