Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Siirt Hekimevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Siirt Hekimevi Resimleri

Siirt ilinin il merkezinde bulunan ve Siirt İl Sağlık Müdürlüğüne baplı olarak hizmet sunmakta, Siirt Hekimevi diğer adıyla Siirt İl Sağlık Müdürlüğü Misafirhanesi olarak bilinmektedir.

Siirt Hekimevi merkezi konumu sayesinde oldukça merkezi bir yerde yer almakta olup, çevresinde polis karakolu, adliye, polisevi gibi işletmeler yer almaktadır. Nitekim Ana caddenin bir alt caddesinde yer almakta olup, trafik seslerinide duymamanıza sebep olarak huzurlu ve rahat bir uyku geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Siirt Hekimevi konaklama ihtiyaçlarınıza için oda içerisinde bütün imkanlar düşünülerek hazırlanmış olup, oda içerisinde buzdolabı, elbise dolabı, masa, sandalye, televizyon gibi temel ihtiyaçlar eksiksiz bir biçimde sunulmuştur.

Siirt Hekimevi konaklama fiyatı olarakta bir çok kamu misafirhanesinden daha uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Siirt Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Siirt Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Siirt Hekimevi Numarası, Siirt Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Siirt Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Siirt Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Siirt Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Siirt Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0484 224 56 76

Siirt Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Siirt Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Siirt Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Barış Mahallesi, Şeyh Ebül Vefa Cd., 56100 Siirt Merkez/Siirt

Siirt Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Siirt Hekimevi Konumu  :

Siirt Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Siirt Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Güzel, temiz, uygun fiyatlı. Kahvaltısı da var.
Odaları gayet sıcak ve temiz kahvaltı servisi yok ama kamu personeli iseniz fiyat günlük 70 tl sadece bedava , eğer değilseniz de 100 tl yine çok iyi ben kardeşim annem babamla gittim 2 oda tuttum çok memnun kaldım ayrıca güvenliği de iyi abilerimiz ilgileniyor sizle.
Personeller çok ilgili odaları gayet temiz sadece oda sıcak içecek için ketıl yok ve su ikramı yok oda da yada ben göremedim WiFi hizmeti var bir sadece nakit geçmesi kötü olmuş ödemeyi kartla yapamıyorsunuz
Odaları ortalamanin üstünde, hijyeni güzel. Buzdolabi var kettle yok. Cay icemiyorsunuz. Kahvalti yok. Sicak su duş almak için var. Yatak carsaflari, yastiklar,havlular her sey temizdi hijyenikti. Çok da merkezi bi yerde. Fiyatina göre aşırı derecede premium. Kalmak isterseniz gayet uygun.
Odalar güzel, hijyenik, temiz. Kahvaltı yok şehir merkezi 10-15 dk yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Akşam yemeklerini yukarısında bulunan polis evinde yedik. Kalınabilecek sessiz sakin temiz bir misafirhane.

Siirt Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Siirt Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Siirt Hekimevi Resimleri Siirt Hekimevi Resimleri Siirt Hekimevi Resimleri
Siirt Hekimevi Resimleri Siirt Hekimevi Resimleri

Siirt Hekimevi Resimleri
Siirt Hekimevi Resimleri

Siirt Hekimevi Resimleri Siirt Hekimevi Resimleri Siirt Hekimevi Resimleri

Siirt Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Siirt Misafirhaneleri, Siirt Hekimevi Telefonu, Siirt Hekimevi Ücretleri, Siirt Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın