Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları

Erzurum ilinin Uzundere ilçesine bağlı Uzundere Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Uzundere Öğretmenevi Odaları; 27 oda ve 54 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, banyo, lavabo, kablosuz internet  bulunmaktadır.

Uzundere Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, toplantı salonu, dinlenme salonu, oturma salonu, VİP salon, haman ve sauna, kahvaltı salonu ve öğretmenler lokali  hizmetleri sunulmaktadır.

Uzundere Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 84 km mesafededir.

Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Erzurum ilinin Uzundere ilçesine bağlı Uzundere Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0442 791 24 79 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Uzundere Öğretmenevi Adresi

Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi FiyatlarıErzurum ilinin Uzundere ilçesine bağlı Uzundere Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Merkez Mahallesi, Org. Siyami Taştan Caddesi Uzundere – Erzurum adresinde yer almaktadır.

Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Uzundere Öğretmenevi Konumu Nerede

Uzundere Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Daha önce de bir görev nedeniyle uzun bir süre burada kalmıştım. Gerek konumu, gerek temizliği ve gerekse de güler yüzlü personeli nedeniyle oldukça memnun kaldığım bu öğretmenevine bir vesileyle tekrar gelme fırsatı buldum. Odalarının genişliği, her odada büyükçe bir buzdolabının bulunması, odalarda çalışma masasının yer alması, lavabo ve duş alanın yeterli büyüklükte olması, TV’ de her kanalın mevcut olması, Tortum çayı manzaralı odalarında su sesi eşliğinde uyuma ve dinlenme imkanı sunması vb. bir çok öne çıkan özelliği ile beni mest etti. Görev nedeniyle bir çok öğretmenevinde kalmış biri olarak Uzundere ve Çamlıhemşin öğretmenevlerini çok beğendim. Bu dönemde bu makul fiyatlar karşılığında alınan hizmet takdire şayan. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Yeni yapılmış. Fiyatı uygun. Odalar güzel. Eşyalar yeni. Buzdolabı miniden biraz daha büyük. Klima var. Öğretmenevinin bir tarafı Tortum Çayı’na diğer tarafı anayola bakıyor.
Tortum Şelalesini gezecekseniz Burda kalmalisiniz. Önceki kaldığım öğretmenevlerine göre cok temiz. Personeli güler yuzlu. Tekrar görüşmek uzere hoşçakalin
Uzundere Öğretmenevi çok temiz ve Türkiye de ilk 5 girebilecek kalitede teşekkür ederim. Bu tür kurumların olması çok güzel. Mehmet bey resepsiyondaki abi çok yardımcı oldu. Uzundere çok güzel herkese tavsiye ediyorum birkaç gün kalıp gezilecek bol vakit gecirebileceğiniz yer.
Muhteşem bir yer.çok temiz ve ucuz.kahvaltı güzel.personel ilgili.önünden akan dere sesiyle uykuya dalıyorsunuz.
Personeli ilgili, öğretmenevi temiz ve güzel. kalmanızı tavsiye ederim

Uzundere Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları

Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları

Uzundere Öğretmenevi Telefon Numarası, Erzurum Uzundere Öğretmenevi Adresi Konumu, Uzundere Öğretmenevi Oda Fiyatları, Uzundere Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın