Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Eskişehir ilinin merkez ilçesi olan Odunpazarı ilçesinde bulunan Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adıyla Eskişehir Orman İşletme Misafirhanesi olarak bilinmektedir.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi şehrin ortak bir noktasında bulunmakta olup, merkezi kamu kurum ve kuruluşlarının hemen yanında yer almaktadır. Hemen bitişinde güzel bir cafe yer almakta olup, bir çok ihtiyacınızı güzel bir şekilde karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi etrafında birbirinden güzel işletmeler yer almakta olup, restoran, büfe, kafeterya gibi dükkanlarda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Aynı zamanda odalarının modern yapısı sayesinde güzel bir dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Eskişehir Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Eskişehir Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Eskişehir Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0222 230 3780 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Akarbaşı Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:53 26010 Odunpazarı / ESKiŞEHİR adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

oldukça güzel bir misafirhane idi. personeller çok ilgili
memnun kaldım. Güvenlikçi arkadaşlar her konuda yardımcı oluyorlar. içerisi temiz ve güvenli
1 gece konaklamadım güzeldi.
şehrin tam merkezinde heryere yakın bir misafirhane

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Eskişehir Misafirhaneleri, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Eskişehir Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Eskişehir Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme” üzerine 7 yorum

 1. Merhaba dışarıdan gelip yemek yiyebiliyormuyuz? Tabldot yemek çıkıyor mu. Fiyat nedir? Cevaplandirirsaniz memnun kalırım. Teşekkürler

  Yanıtla
 2. burada geçirdiğim tatil süresince rüya gibi bir deneyim yaşadım. Odaların lüks ve konforu beni büyüledi. Misafirperverlikleriyle ünlü personel, her ayrıntıya özen gösterdi ve beni evimde hissettirdi. Fiyatlar biraz yüksek olsa da, bu kaliteye değer. Kesinlikle unutulmaz bir konaklama oldu!

  Yanıtla
 3. Rahmetli babam Mehmet Sıtkı Kıvçak Orman Mühendisi idi, ben misafirhaneden faydalanabiliyormuyum?

  Yanıtla

Yorum yapın