Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
post

Eskişehir ilinin merkezinde yer alan Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi konaklama veya tatil ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş güzel imkanlar sunan bir misafirhane olmaktadır. Birbirinden güzel imkanların ve birbirinden güzel personellerin yer aldığı misafirhane ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanıza olanak sağlamaktadır.

Eskişehir Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü bünyesinde yer alan Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi, hem kamu personellerinin hemde sivil vatandaşların konaklayabileceği bir misafirhane olmaktadır. 7 gün 24 saat açık olan ve hem güvenlik personelleri tarafından hemde güvenlik kameraları tarafından oldukça güvenlikli bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için  0222 237 57 85 veya 0222 237 29 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenidoğan Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Buluş Sokak, No:164 Merkez – Eskişehir adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi 2022 yılı fiyat listesi paylaşılmamıştır. 

Ortalama Fiyat bilgisi için  Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları 2022 konusunu inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar daha sonra eklenecektir.

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Eskişehir Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir