Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Finike Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Finike Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Finike Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
5/5 - (2 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Finike Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Finike Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Finike Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Antalya ilinin Finike ilçesinde bulunan ve Karayolları 136. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet sunan Finike Karayolları Misafirhanesi deneyim ve ilgi alakanın en üst düzeyde yer aldığı misafirhanelerden olmaktadır.

Finike ilçesinde yer alan ve tatil döneminde hemen hemen boşver bulmanın imkansız olduğu misafirhanelerimizden biri olmaktadır. Uygun fiyatı ve kamu güvencesinin yanında sunduğu olanaklar ilede her açıdan hizmet anlayışını göz önüne sunmaktadır.

Finike Karayolları Misafirhanesinde konaklayanlar için gezmezseniz olmaz yerlerden Gökliman Plajı, Phodiapolis Antik Kenti, Elmalı Arkeoloji Müzesi, Limyra Antik Kenti, Arykanda Antik Kenti gezilmesi gereken en güzel yerler arasında yer almaktadır.

Finike Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Finike Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Finike Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0242 855 12 97 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Finike Karayolları Misafirhanesi Adresi

Finike Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Finike Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sahilkent Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No:300 Finike – Antalya adresinde yer almaktadır.

Finike Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Finike Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Temiz. Kalınabilecek bir yer. Kahvaltı 20 TL . Karşısında belediyenin yeri var ora da aynı kahvaltı 20 Tl. Genel olara kısa süreli konaklamaya uygun .
Ülkemizin muhteşem yerlerinden biri olan Finikede kaldığımız harika bir yer. Çalışanlarına çok teşekkür ederim.
Odalar cok güzel,temiz, ferah, kahvaltı yok. Merkeze yakın.

Finike Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Finike Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Finike Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

Finike Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Finike Misafirhaneleri, Finike Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Finike Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir