Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Gaziantep Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Gaziantep DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Gaziantep ilinin Oğuzeli ilçesinde faaliyet gösteren Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi her açıdan oldukça değerli ve mükemmel bir şekilde yaklaşım gösteren ekiplerle hizmet vermektedir.

Şehrin biraz dışında olsada double yolları sayesinde hiç bir sıkıntı yaşamadan şehre varmanıza olanak sağlamaktadır. Kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği Gaziantep Dhmi Misafirhanesi aynı zamanda sivil vatandaşlarında rahatlıkla konaklayabileceği bir misafirhanedir.

Gaziantep Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Gaziantep Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0342 582 11 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Gaziantep Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Gaziantep Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sazgın Mahallesi, Gaziantep Havaalanı Oğuzeli – Gaziantep adresinde yer almaktadır.

Gaziantep Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiGaziantep Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Gaziantep Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Guzel geçtiğimiz senelere göre baya güzel düzenlenmiş gelişmiş wcleri temiz hijyenik bebek emzirme odası var guzel temiz idi
Çok güzel temiz büyük bir yer çalışanlar güvenlikler harika insanlar
Havalimanları arasında temiz ve sakin bir ortam vardı. Böyle devam etmesi temennisi ile..
Dhmi yönetiminde işletilmekte olan havalimanı yeni terminal binasının hizmete girmesi ile daha da işlevsel bir şekilde hizmet verecek.
Harika! heryer tertemiz ve düzenli. Daha ne olsun.

Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi

Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi

Gaziantep Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Gaziantep Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Gaziantep Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Gaziantep Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın